0

دستيابي به اهداف صنعت نفت با كاهش بودجه مشكل است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دستيابي به اهداف صنعت نفت با كاهش بودجه مشكل است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
اجمالي/رئيس سازمان بازرسي كل كشور در گفت وگو با فارس:

خبرگزاري فارس:رئيس سازمان بازرسي كل كشور گفت: صنعت نفت كشور براي اجراي پروژه هاي نفتي نيازمند بودجه است بنابراين با كاهش بودجه نفت در لايحه بودجه سال 90 نمي‌توان به اهداف از پيش تعيين شده دست يافت.


 

مصطفي پور محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس با اشاره به نامگذاري سال جاري به عنوان سال جهاد اقتصادي گفت: اهداف سال جهاد اقتصادي محقق نمي شود مگر با رشد و توسعه صنعت نفت زيرا كه اين صنعت، مادر تمام صنايع در ايران است و ما نسبت به ديگر كشور ها در آن مزيت داريم.

رئيس سازمان بازرسي كل كشور در ادامه با تاكيد براينكه رشد صنعت نفت كشور نيازمند بودجه است گفت: دولت در لايحه بودجه سال 90 بودجه صنعت نفت را به شدت كاهش داده است و به نظر نمي رسد با اين وضعيت بتوان به اهدافي كه از پيش تعيين كرده‌ايم دست يابيم.

پور محمدي خاطرنشان كرد: اولين سازماني كه به شدت بر روي قرارداد كرسنت نظارت داشت سازمان بازرسي كل كشور بود و خوشبختانه در حال حاضر اقدامات خوبي در اين زمينه از سوي دولت صورت گرفته است و به نظر مي رسد در آينده اين قرار داد اجرايي شود.

وي با اشاره به بحث هدفمند كردن يارانه ها گفت: سازمان بازرسي كل كشور يكي از طرفداران اجرا شدن اين قانون است ولي به نظر مي رسد با رويه‌اي كه دولت در اجراي آن در پيش گرفته با مشلاتي مواجه شود.

رئيس سازمان بازرسي كل كشور در بخش ديگري از اين گفت‌و‌گو درباره وزارت ورزش تصريح كرد: سه ماه است كه موضوع تشكيل وزارت ورزش مي گذرد؛ بنابراين كليه اقداماتي كه سازمان ورزش و سازمان جوانان انجام مي‌دهند غيرقانوني است و در صورت ادامه اين وضعيت تحت پيگرد قانون قرار خواهند گرفت.

مشروح اين ‌گفت‌و‌گو متعاقبا منتشر خواهد شد.
انتهاي پيام/

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  10:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها