0

«پادشاه عاشق‌ها» در راه نشر، «از آهو تا كبوتر» در نمايشگاه كتاب

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

«پادشاه عاشق‌ها» در راه نشر، «از آهو تا كبوتر» در نمايشگاه كتاب

نسخه چاپي ارسال به دوستان
صرافان در گفت‌وگو با فارس عنوان كرد:
«پادشاه عاشق‌ها» در راه نشر، «از آهو تا كبوتر» در نمايشگاه كتاب

خبرگزاري فارس: قاسم صرافان گفت: «پادشاه عاشق‌ها» در انتشارات شاني به سر مي‌برد، اما «از آهو تا كبوتر» در نمايشگاه كتاب عرضه مي‌شود.

قاسم صرافان، شاعر در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس، درباره انتشار «پادشاه عاشق‌ها» و زمان انتشار آن گفت: مجموعه اشعار آزاد و عاشقانه با نام «پادشاه عاشق‌ها»، پس از نمايشگاه كتاب تهران منتشر مي‌شود.

صرافان با اشاره به اشعار كتاب «پادشاه عاشق‌ها»، خاطرنشان كرد: مجموعه «پادشاه عاشق‌ها» حدود 60 شعر آزاد است كه هم‌ موضوع و هم قالبي آزاد دارد و در آن هم اشعار كلاسيك و هم سپيد و نيمايي وجود دارد كه در حدود 150 صفحه، قطع وزيري براي گروه سني جوانان و بزرگسالان سروده‌ شده ‌است.

اين شاعر در ادامه افزود: «پادشاه عاشق‌ها» قرار بود روزهاي پاياني سال گذشته منتشر شود اما به دليل دقت فراوان و چاپ بدون غلط و به موقع، قرار شد اين مجموعه پس از نمايشگاه بيست‌ و چهارم كتاب تهران از سوي نشر "شاني " منتشر و روانه بازار كتاب شود.

صرافان درباره تفاوت اين اشعار با اشعار آييني مجموعه «از آهو تا كبوتر» ابراز داشت: اشعار مجموعه «از آهو تا كبوتر» شاعرانه و در اصطلاح "انجمني " است، اما اين كتاب به دليل درگيري بنده در فضاي مداحي و هيئت سروده شده و حال و هوا و فضاي مداحي را دارد.

به گفته وي، در بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران مجموعه «از آهو تا كبوتر» از سوي نشر «آرام دل» به علاقمندان عرضه مي‌شود.
انتهاي پيام/و

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  8:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها