0

تعريف پروژه‌هاي مشترك ايران و فائو در چارچوب همكاري جنوب- جنوب

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تعريف پروژه‌هاي مشترك ايران و فائو در چارچوب همكاري جنوب- جنوب

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در ديدار صالحي با نماينده جديد فائو مطرح شد؛
تعريف پروژه‌هاي مشترك ايران و فائو در چارچوب همكاري جنوب- جنوب

خبرگزاري فارس: نماينده جديد فائو گفت: زمينه‌هاي بسيار همكاري در ايران وجود دارد و ما در چارچوب همكاري جنوب - جنوب مي‌توانيم پروژه‌هاي مشتركي را تعريف و اجرا كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، نماينده جديد سازمان خواربار و كشاورزي سازمان ملل (فائو) در ايران امروز (دوشنبه) با علي اكبر صالحي وزير امور خارجه كشورمان ديدار و پيرامون همكاري‌هاي دوجانبه، منطقه‌اي و بين‌المللي گفت‌وگو كرد.


صالحي در اين ديدار آمادگي كشورمان را جهت استفاده از تجربيات و ارتباطات نماينده جديد فائو براي توسعه همكاري‌ها با اين سازمان اعلام كرد.


وي ضمن اشاره به ظرفيت‌ها و نيروي انساني تحصيلكرده، اظهار داشت: با همكاري فائو مي‌توان براي دانشجويان، دوره‌هاي آشنايي با ظرفيت‌هاي سازمان در كشورهاي ديگر را برگزار كرد تا از نزديك با امكانات و توانمندي‌هاي سازمان در ديگر كشورها آشنا شوند.وزير خارجه كشورمان افزود: ما در زمينه‌هاي صنايع غذايي، آب و هوا و ساير زمينه‌ها مي‌توانيم همكارهاي خوبي با سازمان فائو داشته باشيم.نماينده جديد فائو نيز در اين ديدار ضمن تشكر گفت: زمينه‌هاي بسيار همكاري در ايران وجود دارد و ما در چارچوب همكاري جنوب - جنوب مي‌توانيم پروژه‌هاي مشتركي را تعريف و اجرا كنيم.


وي اظهار اميدواري كرد با همكاري همتايان ايراني در جهت پيشبرد اهداف سازمان تعامل و روابط خوبي داشته باشد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  8:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها