0

رهبري مسير جديد دشمني‌ها را در بعد اقتصادي ارزيابي مي‌كنند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رهبري مسير جديد دشمني‌ها را در بعد اقتصادي ارزيابي مي‌كنند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار دماوند:

خبرگزاري فارس: فرماندار دماوند گفت: در حال حاضر رهبر معظم انقلاب مسير جديد دشمني‌ها را در بعد اقتصادي ارزيابي مي‌كنند.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از دماوند، نورمحمد فردي بعد از ظهر امروز در جلسه‌اي كه با حضور كاركنان نيروي انتظامي در مركز فرماندهي انتظامي شهرستان دماوند برگزار شد، با اشاره به پيام نوروزي رهبري اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب از سال 79 تاكنون هر سال را به عنواني نام‌گذاري كردند كه اين نام‌گذاري‌ها با توجه به شرايط داخلي و خارجي انجام مي‌شود.
وي اضافه كرد: ما وظيفه داريم تا هدف و ضرورت اين نام‌گذاري‌ها را بدانيم تا بتوانيم آن را عملياتي كنيم.فرماندار شهرستان دماوند تصريح كرد: توطئه دشمنان انقلاب اسلامي در هيچ زماني متوقف نشده و با شگردهاي مختلفي دنبال مي‌شود كه از جمله آنها توطئه‌هاي نظامي و فرهنگي است.
فردي تاكيد كرد: اما در حال حاضر رهبر معظم انقلاب اسلامي مسير جديد دشمني‌ها را در بعد اقتصادي ارزيابي مي‌كنند و به همين علت دستور جهاد اقتصادي را صادر كردند.
فرماندار شهرستان دماوند تصريح كرد: نمونه اين دشمني‌ها را مي‌توان در اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها به خوبي مشاهده كرد.
فردي ادامه داد: دشمنان به اين صورت القا كرده بودند كه پس از اجراي اين قانون تورم 60 درصدي در كشور به وجود خواهد آمد اما به حول و قوه الهي و با تدابير مقام معظم رهبري، برنامه‌ريزي‌هاي دولت خدمتگزار و همراهي مردم بي نظمي و بي ثباتي در كشور رخ نداد و مسير طبيعي ادامه يافت.
وي به سخنان مقام معظم رهبري در پيام نوروزي ايشان اشاره كرد و گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند كه از جمله اساسي‌ترين كارهاي دشمنان براي مقابله با كشور ما مسائل اقتصادي است كه البته آنها در عرصه‌هاي سياسي و فرهنگي هم فعال هستند، اما در عرصه اقتصادي فعاليت بسيار زيادي دارند.فرماندار شهرستان دماوند اضافه كرد: همچنين رهبري فرمودند كه همين تحريم‌هايي كه دشمنان ملت ايران زمينه سازي كردند يا آن را عليه ملت ايران اعمال كردند، به قصد اين بود كه ضربه‌اي بر پيشرفت كشور ما وارد كنند و آن را از اين حركت شتابنده باز بدارند.
فردي همچنين به تحولات اخير منطقه خاورميانه اشاره كرد و اظهار داشت: جنبش‌هاي اخير مسلمانان در كشورهاي منطقه برگرفته از انقلاب اسلامي ايران است.
وي يادآور شد: همه ما بايد به دنبال عملياتي كردن فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامي باشيم.فردي همچنين از تلاش نيروي انتظامي شهرستان دماوند تقدير و خاطرنشان كرد: نيروي انتظامي در اين شهرستان فعاليت بسيار خوبي در زمينه برقراري امنيت داشته تا جايي كه ميزان جرايم خشن را به كمتر از دو درصد رسانده است.فرماندار شهرستان دماوند امنيت پايدار را لازمه پيشرفت و توسعه دانست و گفت: نيروي انتظامي وظيفه سنگين تامين امنيت را برعهده دارد و به خوبي از پس وظايف خود برمي آيد.
انتهاي پيام/م20/ب

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  8:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها