0

نيروهاي مسلح ايران اجازه توطئه را به دشمنان نمي‌دهند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نيروهاي مسلح ايران اجازه توطئه را به دشمنان نمي‌دهند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه خراسان شمالي:
نيروهاي مسلح ايران اجازه توطئه را به دشمنان نمي‌دهند

خبرگزاري فارس: مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالي گفت: نيروهاي مسلح ايران با هوشياري توطئه‌هاي دشمنان را رصد مي‌كنند و اجازه هيچ‌گونه توطئه‌اي را به آنها نمي‌دهند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام محمدتقي احمدي‌ خرم ظهر امروز در ديدار نيروهاي مسلح خراسان شمالي با آيت‌الله نوري‌همداني اظهار داشت: امروز نيروهاي مسلح نظام اسلامي با بصيرت هرچه تمام تحت رهبري‌هاي مقام معظم رهبري از انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن حمايت و دفاع مي‌كنند.‌
وي با بيان اينكه نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي براي دفاع از آرمان‌هاي انقلاب تا پاي جان ايستاده‌اند، تصريح كرد: امروز سپاه و ارتش و نيروي انتظامي در كنار هم بوده و از انسجام و آمادگي بالايي برخوردار هستند.
احمدي‌خرم افزود: به خاطر اين همبستگي در اين استان، نامحرمان و فتنه‌گران جرات حضور را نداشته و نخواهند داشت.
وي با اشاره به اينكه برخي از خواص در جريانات پس از انتخابات و حوادث سكوت كرده‌اند، تصريح كرد: اين سكوت زمينه سوء استفاده دشمنان را فراهم كرده، از اين رو بايد خواص بصيرت خود را ارتقا دهند.
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالي گفت: اين استان در راه دفاع از آرمان‌هاي نظام اسلامي در جنگ تحميلي 2 هزار و 600 شهيد را تقديم كرده است و در عرصه‌هاي دفاع از عزت، شرف از استان‌هاي پيشتاز بوده است.
وي با اشاره به اينكه بايد دستاوردهاي نظام به بهترين شكل به نسل جوان منعكس شود، خاطرنشان كرد: برگزاري نشست‌هاي مختلف در اين زمينه مي‌تواند اثرگذار باشد. 
ديدار نيروهاي مسلح خراسان شمالي با آيت‌الله نوري‌همداني در مصلاي امام خميني (ره) بجنورد برگزار شد. برخورد نامناسب يكي از ماموران با خبرنگار و مدعوين حاضر در اين نشست باعث دلخوري و گلايه شده بود.
انتهاي پيام/م30/ح

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  8:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها