0

پوستر محراب جمكران در اراك منتشر شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پوستر محراب جمكران در اراك منتشر شد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
به همت حوزه هنري استان مركزي؛

خبرگزاري فارس: به همت واحد هنرهاي تجسمي حوزه هنري استان مركزي پوستر محراب جمكران به تيراژ 1000 نسخه توليد و در سطح استان و كشور توزيع شد.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك به نقل از روابط عمومي حوزه هنري استان مركزي، اين پوستر شامل غزلي از مقام معظم رهبري در رثاي حضرت صاحب‌الزمان (عج) است كه توسط استاد فتحعلي واشقاني فراهاني خوشنويسي شده است.
استاد واشقاني از پيشكسوتان و اساتيد برجسته خوشنويسي استان است و تاكنون شاگردان بسياري در محضر ايشان تلمذ كرده‌اند.
در دومين جشنواره توليدات حوزه هنري مراكز استان‌ها كه آذر ماه 87 در تهران برگزار شد، استاد واشقاني به عنوان هنرمند پيشكسوت مورد تجليل قرار گرفت.
پوستر محراب جمكران همزمان با برگزاري يادواره شهيد صياد شيرازي در مسجد فاطميه اراك بين شركت كنندگان توزيع شد.
روابط عمومي حوزه هنري استان مركزي همچنين از چاپ ويژه‌نامه دومين جشنواره سراسري عكس گران‌تر از طلا، توسط حوزه هنري استان مركزي خبر داد.
اين ويژه‌نامه به تيراژ 1000 نسخه با كاغذ گلاسه در قطع خشتي در 96 صفحه چاپ شده و به مراكز فرهنگي هنري سراسر كشور ارسال خواهد شد.
در اين ويژه نامه 60 اثر عكاسي راه يافته به دومين جشنواره سراسري عكس گران‌تر از طلا و همچنين مجموعه آثار تهيه شده توسط هنرمندان شركت كننده در جشنواره با موضوعات صنعت، زندگي شهري و ميراث فرهنگي و همچنين گزارش تصويري از روند برگزاري دومين جشنواره سراسري عكس گران‌تر از طلا به چاپ رسيده است.
دومين جشنواره سراسري عكس گران‌تر از طلا با موضوع زمان و به همت خانه عكاسان حوزه هنري استان مركزي 15 تا 17 آبان ماه 1389 در اراك برگزار شد.
در اين جشنواره بالغ بر 3 هزار عكس از سراسر كشور به دبيرخانه رسيد كه در نهايت هيئت داوران متشكل از حسن غفاري، مجيد ناگهي و حميدرضا مجيدي تعداد 60 اثر تك عكس و دو مجموعه را از 49 عكاس براي شركت در نمايشگاه پذيرفت.
انتهاي پيام/آ30/ز

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  8:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها