0

معيني: همه گزينه‌هاي سرمربيگري تيم اميد شايسته‌اند

 
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس

معيني: همه گزينه‌هاي سرمربيگري تيم اميد شايسته‌اند

 

معيني: همه گزينه‌هاي سرمربيگري تيم اميد شايسته‌اند
 

سرپرست کميته تيم‌هاي ملي گفت: همه گزينه‌هاي مورد نظر فدراسيون فوتبال براي سرمربيگري تيم اميد شايسته هستند.


  فريدون معيني در گفت و گو با سايت فدراسيون فوتبال عنوان کرد: رسانه ها درباره گزينه هاي سرمربيگري تيم اميد گمانه زني هايي را انجام مي دهند که البته نام هايي مطرح مي شوند که گزينه هستند، اما اينکه با قطعيت و پيش از اعلام رسمي فدراسيون فوتبال گزينه سرمربي تيم اميد اعلام شود کار نادرستي است.فدراسيون در حال بررسي و مذاکره با همه گزينه هاست و طي چند روز آينده سرمربي تيم اميد انتخاب و معرفي مي شود .

وي ادامه داد: همه مربياني که براي سرمربيگري تيم اميد در نظر گرفته شده اند، شايسته اند اما هر وقت سرمربي از سوي فدراسيون فوتبال انتخاب شد نام او را از طريق سايت رسمي فدراسيون فوتبال اعلام خواهيم کرد.

معيني درباره مشکلات تيم اميد گفت: فدراسيون فوتبال فکر چنين روزهايي را مي کرد و به همين دليل اين تيم از 2 سال و نيم پيش تشکيل شد. با توجه به اينکه مشکلات اين تيم اعم از مسائل سربازي و دراختيار نبودن بازيکنان مورد نياز تيم ها، سکان داري اين تيم مطمئنا در اين شرايط کار راحتي نيست. با توجه به زماني که تا بازي با عراق داريم و کوران رقابت هاي ليگ برتر و ليگ يک، باشگاه ها حق دارند که به صورت طولاني مدت بازيکنانشان را در اختيار تيم اميد نگذارند اما بايد مسائل تيم اميد هم در نظر گرفته شود و حساسيت اين تيم درک شود.فدراسيون بايد با تعامل با باشگاه ها راهي پيدا کند تا تيم اميد ضربه نخورد.

دوشنبه 29 فروردین 1390  8:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها