0

مردم در انتخاب شوراي شهر تخصص‌ها را در نظر بگيرند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مردم در انتخاب شوراي شهر تخصص‌ها را در نظر بگيرند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
عضو شوراي شهر شوشتر:
مردم در انتخاب شوراي شهر تخصص‌ها را در نظر بگيرند

خبرگزاري فارس: عضو شوراي شهر شوشتر گفت: مردم بايد در انتخاب شوراي شهر تخصص‌ها را در نظر بگيرند تا شوراها در اجراي امور شهري موفق‌تر باشند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوشتر، فرامرز محمودي‌كوهي پيش از ظهر امروز در جلسه بررسي گزينه‌هاي احتمالي شوراي شهر براي تصدي سمت شهردار اظهار داشت: مردم در انتخاب شوراهاي شهر بايد دقت لازم را به كار برند تا شوراهاي توانمند بتوانند شهرداراني توانمند را انتخاب كنند.
وي با اعلام اينكه در دور بعد انتخابات شوراي شهر كانديدا نمي‌شود، گفت: در دور بعدي شوراي شهر كانديدا نمي‌شوم ولي در اين باره به مردم اطلاع رساني مي‌كنم تا با اطلاع كامل راي بدهند و در اين باره موفق باشند زيرا شورايي موفق شهري آباد را در پيش دارد.
محمودي‌كوهي با اشاره به اينكه نبايد استعفاي شهردار اعلام مي‌شد، گفت: در شرايط كنوني شهرداري شوشتر اوضاعي نابسامان دارد و همين امر باعث مي‌شود تا شوراي شهر انتخاب خود را در كمترين زمان ممكن انجام دهد.
وي با اشاره به اينكه اينگونه اقدامات باعث ضعف در امور مديريتي مي‌شود، گفت: بهتر آن بود كه استعفاي شهردار به شكلي ديگر اخذ مي‌شد تا چنين مشكلي براي شهرداري پيش نمي‌آمد.
اين مقام مسئول با تاكيد بر اينكه شوراي شهر در شرايط كنوني فرصتي براي اشتباه ندارد، گفت: شوراي شهر شوشتر در شرايط مختلف در انتخاب شهردار علامت سؤال در ذهن مردم شوشتر كاشته است و به نوعي موفق نبوده است ولي اصلي‌ترين دستاورد كنوني شوراي شهر شاخص‌هاي بسيار قوي در انتخاب شهردار است.
محمودي‌كوهي با اشاره به گزينه‌هاي مطرح در شوراي شهر گفت: در شرايط كنوني در شوراي شهر شوشتر افرادي براي تصدي سمت شهردار مطرح هستند كه حداقل11 سال و حداكثر23 سال سابقه كار در شهرداري با كارنامه درخشان دارند و اين نشان از موفقيت شوراي شهر در تعيين شاخص‌هاي صحيح در انتخاب شهردار است.
انتهاي پيام/خ30/ح

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  8:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها