0

جذب 100 هزار ميليارد ريال سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در تبريز

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جذب 100 هزار ميليارد ريال سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در تبريز

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در سال جاري صورت مي‌گيرد؛
جذب 100 هزار ميليارد ريال سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در تبريز

خبرگزاري فارس: شهردار تبريز از هدف‌گذاري شهرداري براي جذب 100 هزار ميليارد ريال سرمايه‌گذاري بخش خصوصي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز، عليرضا نوين اظهار داشت: با برپايي دومين همايش سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در سال 88 ، شهرداري تبريز موفق به جذب 50 هزار ميليارد ريال سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در طرح‌ها و پروژه‌هاي عمران شهري شد.
وي ادامه داد: اين شهرداري به عنوان پيشگام سرمايه‌گذاري بخش خصوصي كشور در كنار ديگر دستگاه‌ها و نهادهاي متولي عزم جدي خود را براي جذب 100 هزار ميليارد ريال سرمايه‌گذاري جديد بخش خصوصي در همايش سوم سرمايه‌گذاري تنها در حوزه عمران و توسعه شهري جزم كرده است.
شهردار تبريز در بخش ديگري از سخنان خود همچنين از تلاش شهرداري تبريز و كارشناسان حوزه مشاركت و سرمايه‌گذاري براي بررسي و شناسايي نقاط ضعف و قوت و نيز چالش‌هاي فراروي سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در تبريز و استان خبر داد و افزود: با اين كار تلاش مي‌شود ضمن شتاب بخشيدن به روند جذب سرمايه‌گذاري‌ها نسبت به افزايش اعتماد سرمايه‌گذاران اقدام شود.
شهردار تبريز همچنين از عقد قرارداد بزرگ مطالعاتي به منظور شناسايي ظرفيت‌ها و فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري‌هاي بخش و مشاركتي شهر و شهرداري تبريز خبر داد و گفت: بر اساس اين قرارداد تلاش مي‌شود ضمن شناسايي فرصت‌ها و ظرفيت‌هاي بالقوه و ويژه سرمايه‌گذاري در تبريز روند جذب سرمايه‌گذاري‌ها بر اساس نيازهاي توسعه‌اي شهر هدايت شود و به موازات آن بالغ بر 200 بسته مشاركتي و سرمايه‌گذاري براي ارائه و پيشنهاد به سرمايه ‌گذاران در همايش سوم آماده و تدوين شده است.
شهردار تبريز ابراز اميدواري كرد، در سايه برپايي اين قبيل همايش‌ها زمينه براي توسعه و عمران زيربنايي تبريز از طريق جذب سرمايه‌گذاري‌هاي بخش خصوصي فراهم شود.
انتهاي پيام/غ30/ح

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  8:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها