0

آغاز فعاليت استخدام‌شدگان دانشگاه علوم پزشكي قم از تير ماه

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

آغاز فعاليت استخدام‌شدگان دانشگاه علوم پزشكي قم از تير ماه

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير توسعه سازمان و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي قم:

خبرگزاري فارس: مدير توسعه سازمان و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي قم گفت: پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون استخدامي دانشگاه علوم پزشكي قم از تير ماه امسال در مراكز بهداشتي و درماني اين دانشگاه مشغول به فعاليت مي‌شوند.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي قم، محمد مالمير با اشاره به فعاليت‌هاي انجام شده در سال‌هاي اخير در زمينه جذب نيروي انساني مورد نياز به‌ منظور تكميل كادر درماني مراكز بهداشتي و درماني گفت: به همين منظور سال گذشته آزمون استخدامي اين دانشگاه با شركت حدود يكهزار و 400 نفر از فارغ التحصيلان رشته‌هاي مختلف پزشكي برگزار شد و نتايج آن 16 فروردين امسال اعلام شد.
وي با بيان اينكه افراد پذيرفته شده در اين آزمون پس از گذراندن مراحل استخدامي و مصاحبه حضوري از تير ماه در مراكز بهداشتي و درماني تابعه اين دانشگاه مشغول فعاليت مي‌شوند، افزود: پيش‌بيني مي‌شود امسال 400 نفر نيروي انساني جذب اين مراكز شوند.
وي جذب 220 نيروي انساني در سال 86، 223 نفر در سال 87 و 113 نفر در سال 88 را از جمله اقدامات انجام شده در بخش جذب نيروي انساني مورد نياز برشمرد و بيان كرد: در سال گذشته 325 نفر نيروي انساني جذب اين دانشگاه شدند كه اين تعداد نسبت به سال 86 حدود 67 درصد رشد داشته است.
مدير توسعه سازمان و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي قم برنامه‌ريزي براي رفاه كارمندان، برگزاري سفرهاي زيارتي و ارائه تسهيلات بانكي مورد نياز را از ديگر اقدامات انجام شده در سال‌هاي اخير مطرح كرد و گفت: به همين منظور در سال 89 مبلغ 80 ميليارد ريال تسهيلات بانكي و ساير خدمات رفاهي در اختيار كارمندان قرار گرفت كه اين مبلغ در مقايسه با سال 86، پنج برابر رشد يافته است.
مالمير تصريح كرد: در همين راستا سال گذشته 4 هزار و 300 نفر به سفر مشهد مقدس اعزام شدند.
وي ارتقاي سطح بهره‌وري در كاركنان را از اهداف اين دانشگاه عنوان كرد و گفت: به همين منظور براي بيش از 3 هزار كارمند رسمي و پيماني اين دانشگاه سال گذشته 160 هزار ساعت كلاس آموزشي برگزار شد كه در مقايسه با سال 86 بيش از 73 درصد افزايش يافته است.
مدير توسعه سازمان و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي قم اجراي طرح بيمه تكميلي كاركنان و خانواده آنها را از ديگر برنامه‌هاي رفاهي اين دانشگاه اعلام كرد و يادآور شد: در سال 89 و در راستاي اجراي اين طرح 6 هزار و 300 نفر از كاركنان و خانواده‌هاي آنها زيرپوشش بيمه تكميلي قرار گرفتند كه 50 درصد هزينه آن را دانشگاه پرداخت كرد.
مالمير افزايش اعضاي هيئت علمي دانشگاه از 35 نفر در سال 86 به 70 نفر در سال 89 و همچنين جذب 325 نيروي طرحي و پزشك متخصص ضريب k را از ديگر اقدامات انجام شده در راستاي ارتقاي سطح آموزش، پژوهش و بهداشت و درمان برشمرد و خاطرنشان كرد: اين دانشگاه از همه ظرفيت‌ها در زمينه افزايش بهره‌وري، تكميل كادر درماني و رضايتمندي بيماران بهره مي‌گيرد.
انتهاي پيام/آ30/ك

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  7:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها