0

انواري از فعاليت‌هاي فرهنگي كميته امداد گزارش داد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

انواري از فعاليت‌هاي فرهنگي كميته امداد گزارش داد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در جلسه كميسيون فرهنگي مجلس؛

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون فرهنگي مجلس گفت كه در جلسه اخير اين كميسيون‌، انواري رئيس كميته امداد امام خميني(ره) از فعاليت‌هاي فرهنگي اين كميته گزارش داد.


 

عيسي جعفري عضو كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس به جلسه اخير اين كميسيون در مجلس اشاره كرد و اظهار داشت: در اين جلسه آقاي انواري رئيس كميته امداد امام(ره) و معاون فرهنگي وي از فعاليت‌هاي فرهنگي اين نهاد به اعضاي كميسيون گزارشي ارائه دادند.

وي افزود: در اين گزارش به تلاش كميته امداد براي حمايت‌ تحصيلي و تربيتي از دانش‌آموزان و دانشجويان تحت پوشش كميته نيز اشاره شده بود.

اين نماينده مجلس ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده مهمترين طرحي كه كميته امداد در دست اجرا دارد، تدوين نظام جامع آموزش و تربيتي خانواده است كه طرحي بسيار مهم است و اهداف مهمي را دنبال مي‌كند.

جعفري گفت: در ادامه اين جلسه نمايندگان عضو كميسيون نظرات خود را در خصوص فعاليت‌هاي فرهنگي كميته امداد امام(ره) ارائه دادند و سؤالاتي را نيز مطرح كردند كه مسئولان كميته ضمن استقبال از پيشنهادات نمايندگان به سوالات و شبهاتي هم كه مطرح شد، پاسخ دادند.
انتهاي پيام/م

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  7:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها