0

اخرین اخبار استیل اذین.....بازگشت استیل به لیگ برتر

masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823

اخرین اخبار استیل اذین.....بازگشت استیل به لیگ برتر

استيل‌آذين به ليگ برتر بازگشت

پس از جلسه نايب رئيس فدراسيون فوتبال با مالک باشگاه استيل آذين اين باشگاه به ليگ برتر بازگشت.

پس از ديدار جنجالي پرسپوليس و استيل آذين از هفته سي‌ام ليگ برتر که جمعه گذشته در ورزشگاه آزادي برگزار شد حسين هدايتي، مالک باشگاه استيل آذين به دليل آنچه که رفتار ناجوانمردانه در فوتبال اعلام کرده بود، از ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال انصراف داد و استيل آذين را منحل کرد.

بر همين اساس عصر امروز مهدي تاج و حسين هدايتي در محل فدراسيون فوتبال جلسه‌اي 2 ساعتي را برگزار کردند و در اين مورد صحبت‌هاي انجام شد تا در نهايت هدايتي بازگشت تيمش به ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر را بپذيرد.

مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال با اعلام اين خبر گفت: در اين جلسه هدايتي گلايه‌هايي داشت که ما اين گلايه‌ها را شنيديم اما با توجه به صحبت‌هايي که انجام شد وي پذيرفت تيمش را به ادامه رقابت‌ها بازگرداند.

وي ادامه داد: اگر استيل آذين اين کار را انجام نمي‌داد مطمئنا به دليل انجام بازي مقابل تيم‌هاي راه آهن و شهرداري تبريز و همچنين بازي مقابل ذوب آهن، بين تيم‌هاي در آستانه سقوط و تيم‌هاي مدعي قهرماني مشکلاتي به وجود مي‌آمد که خوشبختانه با موافقت هدايتي با بازگشت تيمش به ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر اين مشکل حل شد.

دوشنبه 29 فروردین 1390  7:14 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

نامه هدايتي به ياوري براي ادامه فعاليت استيل‌آذين در ليگ برتر

نامه هدايتي به ياوري براي ادامه فعاليت استيل‌آذين در ليگ برتر

مالک باشگاه استيل‌آذين در نامه‌اي از ياوري خواست تا در چهار بازي باقي مانده هدايت اين تيم را بر عهده داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه استيل آذين، حسين هدايتي عصر امروز در فدراسيون فوتبال حاضر شده و با مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون و عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ برتر ديدار و گفت و گو کرد و پس از اين ملاقات نامه اي خطاب به محمود ياوري، مديرفني تيم فوتبال استيل آذين نوشت.

نامه مالک باشگاه استيل آذين به محمود ياوري بدين شرح است :

"به نام خدا که يادش آرام بخش دلهاست

جناب آقاي محمود ياوري

با سلام
به دنبال مراجعات و تماس هاي مکرر مسئولان محترم ورزش کشور و جمعي از دوستان عزيزم و ابراز نگراني از عواقب و پيامدهاي کناره گيري اين باشگاه براي فوتبال ملي کشور از سوي AFC، ضمن تاکيد مجدد بر نظرات قبلي خود مبني بر کناره گيري و خداحافظي از فوتبال، از شما مي خواهم در 4 بازي باقيمانده در ليگ برتر شرکت کنيد تا از هرگونه آسيبي به ديگر باشگاه هاي محترم کشور جلوگيري شود.
به اميد آنکه در آينده نظاره گر فوتبالي پاک، جوانمردانه و پرنشاط بوده و شاهد دوري عوامفريبان و سودجويان از فوتبال اين کشور باشيم.
با تشکر
حسين هدايتي دولابي "

دوشنبه 29 فروردین 1390  7:22 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

حسين هدايتي به ديدار تاج رفت

گفت‌و‌گوي کشتي‌گيران، هنرمندان و پروين با مالک استيل‌‌آذين

حسين هدايتي به ديدار تاج رفت

مالک باشگاه استيل‌‌آذين به ديدار نايب رئيس فدراسيون فوتبال رفت.

پس از خبر منحل شدن باشگاه استيل‌آذين، برخي از ورزشکاران و مربيان ناراحتي خود را از اين اتفاق اعلام کردند.

بر همين اساس طي دو روز گذشته قهرمانان، هنرمندان و فوتبالي‌ها همچون علي پروين، غلامرضا محمدي، پژمان درستکار، محسن کاوه و تعدادي از اعضاي تيم ملي کشتي فرنگي و عزيز محمدي و تاج با حسين هدايتي مالک باشگاه استيل آذين به صورت جداگانه ديدار کردند و يا تلفني به گفت‌وگو پرداختند تا نظر مالک باشگاه استيل‌آذين را جهت منحل شدن اين باشگاه عوض کنند.

هدايتي ضمن تقدير و تشکر از همه افراد از آنها خواسته اجازه دهند او در امور ورزش دخالتي نداشته باشند اما همچنان سعي و تلاش اين افراد اين است تا هدايتي را از تصميمش منصرف کنند. وي هنوز نظر جديدي در اين خصوص اعلام نکرده است.
هدايتي بعدازظهر امروز با حضور در فدراسيون فوتبال به ديدار تاج رفت تا با نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت‌وگو کند.

دوشنبه 29 فروردین 1390  7:31 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

سوشا مکاني: پس فوتبال جوانمردانه چه شد؟

دروازه‌بان استيل‌آذين گفت: اي کاش شريفي حرف‌هاي مرا گوش مي‌داد اما با اين حال معتقدم بالاتر از سياهي رنگي نيست.

سوشا مکاني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص راي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال مبني بر جريمه 30 ميليون توماني و محروميت 2 ماهه‌اش تصريح کرد: پس از اتفاقات بازي دوست داشتم کميته انضباطي مرا بخواهد تا براي آنها ناگفته‌ها را بيان کنم اما اين طور نشد و اين راي ناعادلانه براي من صادر شد.
وي افزود: با اين وجود معتقدم بالاتر از سياهي رنگي نيست و از خيلي از اتفاقات اين بازي چشم‌پوشي شد.

مکاني اظهار داشت: با اين آرايي که صادر شد فقط مي‌پرسم پس فوتبال جوانمردانه و فيرپلي چه شد؟ هيچ کس به اين موضوع توجه نکرد. بايد افرادي جريمه مي‌شدند که فوتبال جوانمردانه را زير پاي خودشان گذاشتند.

وي در پايان خاطرنشان کرد: زياد دوست ندارم در مورد اين موضوع حرف بزنم. از طريق باشگاه اگر قرار شد در مسابقات همچنان حضور داشته باشيم اين موضوع را پيگيري خواهم کرد تا انشاءالله رايي که براي ما صادر شده تغيير کند. اگر هر اتفاقي که بيفتد همه کساني که خودشان مي‌دانند چگونه به من بي‌احترامي کردند را به خدا واگذار مي‌کنم.

دوشنبه 29 فروردین 1390  7:34 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

دروازه‌بان استيل‌آذين گفت: اي کاش شريفي حرف‌هاي مرا گوش مي‌داد اما با اين حال معتقدم بالاتر از سياهي رنگي نيست.

سوشا مکاني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص راي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال مبني بر جريمه 30 ميليون توماني و محروميت 2 ماهه‌اش تصريح کرد: پس از اتفاقات بازي دوست داشتم کميته انضباطي مرا بخواهد تا براي آنها ناگفته‌ها را بيان کنم اما اين طور نشد و اين راي ناعادلانه براي من صادر شد.
وي افزود: با اين وجود معتقدم بالاتر از سياهي رنگي نيست و از خيلي از اتفاقات اين بازي چشم‌پوشي شد.

مکاني اظهار داشت: با اين آرايي که صادر شد فقط مي‌پرسم پس فوتبال جوانمردانه و فيرپلي چه شد؟ هيچ کس به اين موضوع توجه نکرد. بايد افرادي جريمه مي‌شدند که فوتبال جوانمردانه را زير پاي خودشان گذاشتند.

وي در پايان خاطرنشان کرد: زياد دوست ندارم در مورد اين موضوع حرف بزنم. از طريق باشگاه اگر قرار شد در مسابقات همچنان حضور داشته باشيم اين موضوع را پيگيري خواهم کرد تا انشاءالله رايي که براي ما صادر شده تغيير کند. اگر هر اتفاقي که بيفتد همه کساني که خودشان مي‌دانند چگونه به من بي‌احترامي کردند را به خدا واگذار مي‌کنم.

دوشنبه 29 فروردین 1390  7:37 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

باشگاه استيل آذين در 24 ساعت آينده موضع رسمي‌اش را اعلام خواهد کرد

باشگاه استيل آذين در 24 ساعت آينده موضع رسمي‌اش را اعلام خواهد کرد

باشگاه استيل آذين اعلام کرد پس از بررسي‌هاي حقوقي و قضايي موضع رسمي خود در قبال آراي کميته انضباطي را اعلام خواهد کرد.

حسین خبیری مدیر روابط عمومی باشگاه استیل آذین در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود:همانطور که انتظار می‌رفت این حکم به صورت مصلحتی صادر شده و ملاحظات حقوقی و انضباطی  به صورت کمرنگ در آن لحاظ شده است.

وی ادامه داد:  در جلسه ای که با حضور مدیران و مسئولان باشگاه برگزار خواهد شد و موضع رسمی خود را از طریق سایت رسمی و روابط عمومی باشگاه اعلام خواهیم کرد.

خبیری تاکید کرد: هرگونه اظهار نظر منتسب به این باشگاه در خصوص این حکم غیرقابل استناد و فاقد اعتبار است و در 24 ساعت آینده موضع رسمی باشگاه استیل آذین پس از بررسی حقوقی و قضایی اعلام خواهد شد.

دوشنبه 29 فروردین 1390  7:49 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

نخستين تمرين استيل آذين پس از سه روز تعطيلي

نخستين تمرين استيل آذين پس از سه روز تعطيلي

تيم فوتبال استيل آذين تهران پس از سه روز تعطيلي امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه دستگردي تمرين کرد.

نخستين تمرين تيم فوتبال استيل آذين تهران در حالي امروز (سه‌شنبه) و از ساعت 11 صبح آغاز شد، که تمرين اين تيم به دليل تصميم مالک باشگاه مبني بر انحلال باشگاه سه روز تعطيل شده بود.

در تمرين صبح امروز تمامي بازيکنان تيم فوتبال استيل آذين به جز سوشا مکاني، حسين کعبي و مهرزاد معدنچي حاضر بودند.

پيش از شروع تمرين محمود ياوري حدود 30 دقيقه با بازيکنانش صحبت کرد و از آنها خواست در بازي‌هاي پيش رو تمام تلاش خود را براي کسب نتيجه به کار ببرند. پيش از اتمام صحبت‌هاي ياوري محمد غلامي و حسن اشجاري وارد زمين چمن ورزشگاه شدند و به آرامي شروع به دويدن دور زمين کردند. اين دو بازيکن تا پايان تمرين جدا از ساير بازيکنان به بازي سپک تاکرا مشغول بودند.

در ابتداي تمرين محمود ياوري از دور بازيکنانش را که پشت يکي از دروازه‌ها به تمرين آقا وسط و پاس کنار مشغول بودند، نظاره مي‌کرد. بازيکنان استيل آذين پس از 30 دقيقه از شروع تمرين با تشکيل سه گروه نارنجي، زرد و قرمز تمرين استقامتي و هوازي انجام دادند. پس از حدود 10 دقيقه اين بازيکنان بار ديگر پا به توپ شدند و در گروه‌هاي سه نفره به تمرين پاس تک ضرب و کنترل توپ مشغول شدند.

اين تمرين تا ساعت 12:20 برقرار بود. قرار است تيم فوتبال استيل آذين تهران امروز عصر نيز در يک بازي تدارکاتي به مصاف اميد‌هايش برود. در پايان تمرين مهدي محمدي، فريدون زندي و ماتيوس به طور جداگانه زير نظر نمازي، مربي استيل آذين براي 10 دقيقه تمرين هاي سنگين هوازي را انجام دادند.

سه شنبه 30 فروردین 1390  5:49 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

اخراجي‌هاي استيل‌آذين: ما را ببخشيد تا به تيم كمك كنيم

اخراجي‌هاي استيل‌آذين: ما را ببخشيد تا به تيم كمك كنيم

سه بازيکن اخراجي تيم فوتبال استيل آذين از کميته انضباطي باشگاه خواستند تا با بخشش محروميت‌ آنها زمينه کمک به تيمشان را فراهم کنند.

به نقل از سايت باشگاه استيل آذين، 3 بازيکني که از سوي محمود ياوري در اختيار کميته انضباطي باشگاه استيل آذين قرار گرفته بودند، خواهان بازگشت و کمک به اين تيم در شرايط حساس کنوني هستند.

مهرزاد معدنچي، حسن اشجاري و محمد غلامي با توجه به شرايط حساس فعلي و با توجه به محروميت‌هايي که براي برخي بازيکنان استيل آذين درنظر گرفته شده با محمد خروطي عضو هيات مديره و يکي از اعضاي کميته انضباطي باشگاه استيل آذين تماس گرفتند و خواهان بازگشت و کمک به تيم‌شان در 4 هفته پاياني ليگ برتر شدند.
اين سه بازيکن که بصورت جداگانه با خروطي تماس گرفته بودند متفقا خواهان بازگشت به تيم شدند و قصد دارند در بازي‌هاي پاياني به تيم استيل آذين که براي بقا در ليگ برتر مي‌جنگد، کمک کنند.

معدنچي در اين خصوص گفت: با توجه به مشکلاتي که براي تيم پيش آمده احساس کردم که وظيفه دارم به تيم کمک کنم و از خروطي خواستم که کميته انضباطي مجوز حضور ما را در تمرينات صادر کند. غلامي و اشجاري هم در اين خصوص گفتند که قصد دارند در 4 هفته باقي مانده بخاطر حسين هدايتي همه تلاش‌شان را بکنند تا تيم استيل آذين بتواند در ليگ برتر ماندني شود.

سه شنبه 30 فروردین 1390  5:49 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

تازه‌ترين تصميم در باشگاه استيل‌آذين/اشجاري و غلامي بخشيده شدند

تازه‌ترين تصميم در باشگاه استيل‌آذين/اشجاري و غلامي بخشيده شدند

سرمربي تيم فوتبال استيل‌آذين دو بازيکن اخراجي ديگر اين تيم را بخشيد.

محمود ياوري امروز پس از ابراز ندامت حسن اشجاري و محمد غلامي روي سايت رسمي استيل‌آذين، اين دو بازيکن را مورد بخشش قرار داد اما با وجود ابراز ندامت معدنچي همچنان به او اجازه تمرين نخواهد داد.

ياوري با تاييد اين خبر گفت: امروز صبح مهدوي‌ کيا با من جلسه‌اي داشت و از من خواست که اين بازيکنان را مورد بخشش قرار دهم. من از اين دو بازيکن انتظار ندارم مقابل همه بازيکنان عذرخواهي کنند اما عصر امروز در تمرين از آنها به طور خصوصي تعهدات لازم را خواهم گرفت و از امروز مي‌توانند با ما تمرين کنند ولي روي معدنچي نظري ندارم.

سه شنبه 30 فروردین 1390  5:50 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

محمود ياوري: ما مظلوم واقع شديم!

محمود ياوري: ما مظلوم واقع شديم!

سرپرست و مدير فني تيم فوتبال استيل آذين تهران گفت: بايد در چهار بازي پيش رو از حيثيت باشگاه دفاع کنيم.

محمود ياوري اظهار کرد: من و بازيکنان تيمم تلاش مي‌کنيم در چهار بازي باقي‌مانده از ليگ برتر و با توجه به اتفاق‌هايي که رخ داده است، از حيثيت باشگاهمان دفاع کنيم چرا که اعتقاد ما اين است که در اين اتفاقات ما مظلوم واقع شديم.

وي در ادامه در پاسخ به اين سوال که آيا صحبت‌هاي حسين هدايتي که گفته بود در بازي‌هاي آينده تيمش با ترکيبي از بازيکنان جوان و اميد به ميدان مي‌رود را تاييد مي‌کند يا خير، خاطر نشان کرد: اين که در بازي‌هاي پيش رو از بازيکنان جوان واميد استفاده کنيم، پيشنهاد خودم بوده است، ولي بايد پس از تمرين در اين باره تصميم بگيرم. به هر حال ما بايد در بازي‌هاي آينده نتيجه لازم را کسب کنيم.

ياوري در پايان تصريح کرد: چند روز تمرين نکرده‌ايم و بايد از امروز تمرين‌هايمان را از سر بگيريم. من کاري را شروع کرده‌ام و قصد دارم آن را به اتمام برسانم و نمي‌خواهم بيش از اين درباره مسايل حاشيه‌اي ديدار با پرسپوليس صحبت کنم.

مالک باشگاه استيل آذين که پس از ديدار تيمش برابر پرسپوليس تهران، تصميم به انحلال باشگاه و ترک رقابت‌هاي ليگ برتر گرفته بود، دوشنبه و پس از جلسه‌اي با عزيز محمدي و مهدي تاج،‌ تصميم گرفت تيمش در چهار بازي پاياني ليگ برتر نيز شرکت کند.

سه شنبه 30 فروردین 1390  5:57 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

ياوري: جمله دايي درست نبود؛ او بايد بزرگ‌منشانه رفتار مي‌كرد

وقت‌کشي در کلاس ما نيست

ياوري: جمله دايي درست نبود؛ او بايد بزرگ‌منشانه رفتار مي‌كرد

سرمربي تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: دايي بايد بزرگ‌منشانه‌ رفتار کند و حرف بزند.

محمود ياوري در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس گفت: نبايد به همين راحتي گفت که غائله خوابيد. من واقعا دوست ندارم در رابطه با مسائلي که اتفاق افتاد صحبت کنم. اگر مي‌خواستم حرف بزنم بايد وارد قضيه مي‌شدم و دوست نداشتم چنين اتفاقي بيفتد.

وي ادامه داد: من ناراحتم، ناراحت از يک سري مسائل و اجحاف‌ها و سناريوهاي از پيش تعيين شده که وقتي در اين مسير کسي بخواهد از حقش دفاع کند به مشکل برمي‌خورد. مردم از من انتظار دارند واقعيت‌ها را بگويم و من اين واقعيت‌ها را آنطور که هست بايد بگويم اما واقعيت آن است که همچنان مات و مبهوت از اين چرخ گردون هستم. اين مسئله را صبح به بازيکنانم هم گفتم.

سرمربي استيل‌آذين گفت: متاسفانه در ديدار با پرسپوليس بازي خوب بازيکنان ما گم شد. من از آنها به واسطه بازي خوبشان قدرداني کردم. بحث من، اخلاقيات نبود. من آنها را تقبيح مي‌کنم. به خاطر همين هم پايم را در زمين چمن نگذاشتم. اگر در بازي‌هايي مانند راه‌آهن و مس کرمان وارد زمين چمن شدم، به خاطر دفاع از داور بود اما در اين مسابقه داور خودش از اساسي‌ترين پايه‌هاي ماجرا بود.

ياوري تاکيد کرد: من بايد به زمين مي‌رفتم و از چه کسي دفاع مي‌کردم؟ بازيکنان دو تيم نيز دنبال يکسري بده بستان بودند. در چنين شرايطي ترجيح دادم وارد زمين نشوم تا حرمت‌شکني نشود. خود بازيکنان پرسپوليس علي دايي را بيرون مي‌بردند. دايي خيلي بزرگ است بنابراين رفتارش نيز بايد بزرگ باشد.

سرمربي استيل‌آذين در ادامه گفت‌وگو با فارس تاکيد کرد:‌ هر کس مسئول رفتار خودش است. من به علي دايي علاقه دارم و او را چهره‌اي فراتر از فوتبال ايران و آسيا مي‌دانم. او بزرگ فوتبال جهان است بنابراين بايد بزرگ‌منشانه‌ رفتار کند و حرف بزند. جمله‌اي که از او شنيدم درست نبود. او در حالت عصبانيت بايد در مورد صحبت‌هايش دقت بيشتري داشته باشد و رفتار بزرگ‌منشانه‌اي را از خود نشان دهد. اين اتفاقات تجربه خوبي هم براي دروازه‌بان جوان ما بود که قدر خود را ندانست.

ياوري با اشاره به تصميم هدايتي مبني بر کنار کشيدن از ليگ به فارس گفت: يکي از افرادي که از هدايتي خواهش کرد تا به ليگ برتر بازگردد من بودم. به او گفتم حيف است که اين تيم که اکنون به اينجا رسيده است رها شود. در ديدار با پرسپوليس در 20 دقيقه پاياني ما با 3 مهاجم بازي کرديم و 5 موقعيت گل بدست آورديم. نمي‌خواهم اسمي از بازيکنان تيمم را ببرم زيرا عادت ندارم روي آنها زوم کنم ولي واقعيت آن است که باخت و مساوي براي ما يکي بود. براي همين با 3 مهاجم حمله مي‌‌کرديم.

وي تاکيد کرد: وقت کشي در کلاس‌مان نيست. ما براي ثانيه ثانيه بازي برنامه داشتيم و تيم را صددرصد تهاجمي کرده بوديم. اگر مساوي هم مي‌گرفتيم چيزي از بازيکنان ما کم نمي‌شد ولي به دنبال وقت تلف کردن نبوديم. اکنون نيز با همين بازيکنان اميد و جوانان مي‌توانيم از حرمت و امنيت تيم دفاع کنيم.

ياوري در ادامه گفت‌وگو با فارس در مورد بخشش غلامي و اشجاري دو بازيکن اخراجي استيل‌آذين گفت: صبح امروز مهدوي‌کيا پيش من آمد و در مورد اين بازيکنان با من صحبت کرد. آن طور که شنيدم اين بازيکنان در سايت عذرخواهي کردند. غلامي اشجاري در زمان تمرين تيم پشت دروازه حاضر مي‌شدند و تمرين مي‌کردند که نشان از تعصب آنها به تيم بود اما من معدنچي را نديدم و نظري هم بر روي اين بازيکن ندارم.

وي افزود: پيش از تمرين عصر امروز با آن‌ها بطور خصوصي صحبت خواهم کرد و تعهدات لازم را از آن‌ها مي‌گيرم. انتظار ندارم مقابل بازيکنان ديگر از من عذرخواهي کنند زيرا آنها بازيکنان بزرگ و ملي بودند. در ضمن بايد بگويم بازيکنان ما در اين چند روز به طور انفرادي و چند نفري تمرين مي‌کردند و براي مسابقه با راه‌آهن آماده هستند.

سه شنبه 30 فروردین 1390  6:09 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

بازگشت معدنچي، اشجاري و غلامي به تمرينات استيل آذين

بازگشت معدنچي، اشجاري و غلامي به تمرينات استيل آذين

کميته انضباطي باشگاه استيل آذين مجوز بازگشت مهرزاد معدنچي، حسن اشجاري و محمد غلامي را به تمرينات اين تيم صادر کرد.

به نقل از سايت رسمي باشگاه استيل آذين تهران، با تصميم کميته انضباطي باشگاه استيل آذين تهران اين سه بازيکن مي توانند به تمرينات استيل آذين بازگردند و با صلاحديد محمود ياوري در ترکيب تيم قرار گيرند.
در اين ميان محمد خروطي، عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين به سايت رسمي باشگاه گفت : با توجه به درخواست اين بازيکنان و با عنايت به شرايط حساس کنوني تيم فوتبال اين باشگاه در رقابت هاي ليگ برتر، با هماهنگي حسين هدايتي و زفرقندي، رئيس کميته انضباطي باشگاه به اين 3 بازيکن اجازه داديم که در تمرينات استيل آذين حاضر شوند.
بدين ترتيب مهرزاد معدنچي، محمد غلامي و حسن اشجاري از عصر امروز در تمرينات استيل آذين شرکت خواهند کرد. 

چهارشنبه 31 فروردین 1390  7:44 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

هدايتي در تمرين نوبت عصر استيل آذين حضور يافت

هدايتي در تمرين نوبت عصر استيل آذين حضور يافت

بابک لطيفي تنها غايب استيل آذين در اين تمرين بود.

استیل آذین که از روز جمعه تمرینات خود را تعطیل کرده بود، روز سه شنبه دو جلسه تمرین کرد.
 تمرینات این تیم در دو نوبت صبح و عصر در ورزشگاه دستگردی برگزار شد. 3 بازیکن کنارگذاشته شده از سوی یاوری با اجازه کمیته انضباطی باشگاه استیل آذین مجوز حضور در تمرینات را دریافت کرده و عصر امروز در کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداختند. مهرزاد معدنچی، حسن اشجاری و محمد غلامی که در این مدت بصورت اختصاصی تمریناتشان را دنبال می کردند، آمادگی خوبی از خود نشان دادند و یاوری از وضعیت این 3 بازیکن ابراز رضایت کرد.
 حسین هدایتی ، مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه استیل آذین در تمرین نوبت عصر این تیم حضور یافت و با یاوری و بازیکنان تیمش دقایقی صحبت کرد. محمد خروطی، عضو هیات مدیره و حسین خبیری، مشاور هدایتی و مدیر روابط عمومی باشگاه استیل آذین هم در این تمرین شرکت داشتند. تمرین نوبت بعدازظهر استیل آذین به بازی تدارکاتی مقابل تیم امیدهای باشگاه اختصاص داشت که همه بازیکنان در این دیدار به میدان رفتند.

چهارشنبه 31 فروردین 1390  7:45 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

تمرينات استيل آذين تعطيل شد

تمرينات استيل آذين تعطيل شد

با تشخيص کادر فني، تمرينات تيم فوتبال استيل آذين امروز تعطيل شد.

به نقل از سايت باشگاه استيل آذين تهران، پس از تمرين شنبه که براي بازيکنان اصلي به تمرينات ريکاوري و براي بازيکنان ذخيره به تمرين و بازي درون تيمي اختصاص داشت، جلسه ويژه کادر فني برگزار شد و محمود ياوري و دستيارانش در تيم استيل آذين تصميم گرفتند تا بازيکنان امروز را به استراحت بپردازند و از فردا تمرينات تيم در دو جلسه پيگيري شود.

تمرينات استيل آذين قرار است فردا در دو نوبت صبح و بعدازظهر در ورزشگاه دستگردي پيگيري شود.

اشجاري: بعد از مصدوميت معدنچي تمرکزم را از دست دادم

مدافع تيم فوتبال استيل آذين گفت: بعد از اينکه مهرزاد معدنچي مصدوم و راهي بيمارستان شد از فرط نگراني و ناراحتي تمرکزم را از دست دادم.

حسن اشجاري اظهار کرد: بازي قابل قبولي را مخصوصا در نيمه دوم برابر تيم خوب راه آهن انجام داديم اما متاسفانه در نيمه اول دو اشتباه داشتيم که باعث شد دو گل از حريف عقب بيفتيم.

وي افزود: از آنجايي که هيچ بازيکني دوست نداشت در مقابل راه آهن بازنده شويم و همه اميدمان براي بقا در ليگ برتر را از دست بدهيم، در نيمه دوم چهره متفاوتي از خود به نمايش گذاشتيم و با يک بازي منطقي و هجومي حريف را در نيمه زمين خودش اسير کرديم و به دوگل رسيديم و مي توانستيم گل هاي بيشتري هم به ثمر برسانيم البته گلي هم در دقايق پاياني بازي زديم که داور آ نرا نپذيرفت.

اشجاري درباره برخورد شوت محکمش با سر مهرزاد معدنچي که باعث مصدوميت اين بازيکن شد هم گفت: بعد از اينکه اين اتفاق در حين بازي افتاد و مهرزاد راهي بيمارستان شد از فرط نگراني و ناراحتي تمرکزم را از دست دادم. بخشي از هوش و حواسم پيش مهرزاد بود و بخشي ديگر معطوف به اينکه نبايد مغلوب راه آهن شويم. خدا را شکر که اتفاق خاصي براي مهرزاد نيفتاده است و مي تواند به زودي در کنار تيم تمريناتش را دنبال کند.

یک شنبه 4 اردیبهشت 1390  7:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها