0

بيانيه هيات فاطميون دانشگاه شهيد بهشتي درمحكوميت كشتار شيعيان بحرين

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بيانيه هيات فاطميون دانشگاه شهيد بهشتي درمحكوميت كشتار شيعيان بحرين

 

بيانيه هيات فاطميون دانشگاه شهيد بهشتي درمحكوميت كشتار شيعيان بحرين

سرويس: سياسي
1390/01/29
04-18-2011
16:23:48
9001-13173: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: سياسي

هيات فاطميون دانشجويان دانشگاه شهيد بهشتي در اعتراض به كشتار شيعيان بحرين بيانيه‌اي صادر كرد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن اين بيانيه به اين شرح است:

چنديست خبر بيداري ملت‌هاي اسلامي و به ويژه عربي منطقه و گرايش اين مردم به اسلام ناب محمدي (ص) ما را خوشحال و اميدوار كرده است، لكن خبر تلخ حمله‌ي وحشيانه‌ي حكام صهيونيستي به مردم مظلوم اين كشورها به ويژه حمله‌ي وحشيانه مزدوران وهابي – صهيونيستي آل‌سعود به مردم مظلوم و بي‌دفاع بحرين چشم‌مان را اشك‌بار و قلب‌مان را جريحه‌دار كرده است.

مزدوران گرگ صفت آل‌سعود به پشتيباني اربابان مستكبر و صهيونيستي خود با تعرض به خانه‌هاي انقلابيون بحريني و اذيت و آزار زنان و فرزندان اين جوانان غيور، آنان را ربوده و به خاك و خون كشيده‌اند.

به راستي مناديان دروغين حقوق بشر كجا هستند تا اين فجايع را ببينند، آنان كه ادعاي پوچ و توخالي صلح و آزاديشان گوش فلك را كر كرده است، چرا سخني نمي‌گويند و حركتي انجام نمي‌دهند و متاسفانه مشاهده شد در ماجراي قيام مردم ليبي آنجا كه منافع نفتي آنها رو به خطر رفت وارد عمل شدند تا به بهانه‌ي ايجاد آرامش، چاه‌هاي نفت‌شان را حفظ كنند و البته باز با كشتن مردم بي‌گناه و غيرنظامي ليبي.

ما دانشجويان هيات فاطميون دانشجويان دانشگاه شهيد بهشتي به همه مردان و زنان، به ويژه جوانان غيور ملت‌هاي بحرين، تونس، يمن، مصر و ليبي اعلام مي‌كنيم كه چون ديگر دانشجويان و جوانان آزادي‌خواه ايران همواره حامي شما بوده و تمامي توان خود را در رساندن نداي مظلوميت شما به جهان به كار خواهيم گرفت. همچنين از دستگاه ديپلماسي جمهوري اسلامي ايران مي‌خواهيم تا هر چه سريعتر اين موضوع را پيگيري نمايند و قاطعانه به حمايت از مردم مظلوم بحرين و ديگر ملت‌ها برخيزند كه هم‌اكنون چشم جهانيان به ايران است و اين وظيفه ايست خطير بر گردن شما دولتمردان.

در پايان، محضر قدسي قطب دايره امكان حضرت حجه‌بن‌الحسن، امام زمان (عج) و نايب بر حقش آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي (حفظه الله) ايام شهادت حضرت زهرا (س) و همچنين شهادت عده‌ي كثيري از مسلمين را به دست مستكبرين تسليت عرض نموده، همچنين آمادگي خود را براي جهاد با اين كافران خدمت رهبر عزيزمان اعلام مي‌داريم.

انتهاي پيام

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  7:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها