0

ضارب آرفی: دایی پله ایران است اما بازی جوانمردانه را رعایت نکرد

hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933

ضارب آرفی: دایی پله ایران است اما بازی جوانمردانه را رعایت نکرد

ضارب آرفی: دایی پله  ایران است اما بازی جوانمردانه را رعایت نکرد

دی‌نا - ماتئوس مدافع برزیلی استیل آذین به واسطه ضربه ای که به آرفی در بازی پرسپولیس و استیل آذین زد به یکی از چهره های جنجالی و به یادماندنی این بازی تبدیل شد. او در مورد آن درگیری می‌گوید: «دوست داشتیم استیل آذین در آن بازی برنده شود. نمی خواستیم تیممان به لیگ یک سقوط کند. هواداران آنها ما را مسخره می کردند و می گفتند: "استیل آذین لیگ یک". ما هم دوست نداشتیم تیممان را در این شرایط ببینیم. پرسپولیسی ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند و باعث این اتفاقات شدند.»

او در مورد لگدی که به آرفی زد نیز می‌گوید: «پست من دفاع است و باید محکم بازی کنم. من نه از آرفی ناراحت شدم و نه از گلی که زد. دوست داشتم استیل آذین در آن بازی برنده شود. در آن صحنه اصلا قصد نداشتم آرفی را بزنم فقط برای دفع توپ رفتم که داور به من کارت قرمز نشان داد و از زمین اخراج شدم. وقتی هم که آرفی به زمین افتاد چند بار از او عذرخواهی کردم.»

ماتئوس در پایان می‌گوید: «هر کس مرا در ایران می بیند درباره "پله" با من صحبت می کند. علی دایی هم "پله" ایران است و من احترام زیادی برای او قائل هستم و دوستش دارم اما او بازی جوانمردانه را دوست نداشت رعایت کند. برای ما یک امتیاز هم یک امتیاز بود. اگر فیرپلی را رعایت می کردند این اتفاقات هم نمی افتاد.»

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 29 فروردین 1390  7:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها