0

سارق حرفه ای قطارهای مسافربری بین شهری در میانه به دام افتاد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

سارق حرفه ای قطارهای مسافربری بین شهری در میانه به دام افتاد

 

سارق حرفه ای قطارهای مسافربری بین شهری در میانه به دام افتاد

 

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان میانه سارق حرفه ای قطار های مسافربری بین شهری در میانه دستگیر و به ۱۴۰ فقره سرقت اعتراف نمود.

به گزار ش پایگاه اطلاع رسانی پلیس،سرهنگ "فریدون حیدری" ضمن اعلام خبر فوق افزود:پلیس راه آهن میانه فردی به هویت عبدالله پ فرزند اکبر را دستگیر و به پلیس آگاهی این شهرستان تحویل دادکه پلیس آگاهی در بررسی سوابق متهم به ۲۲ فقره سرقت پی می بردو ماموران آگاهی بازجویی پلیسی از وی اقدام بعمل آوردند.

وی در ادامه گفت:در بازجویی های بعمل آمده از متهم، وی به ۱۴۰ فقره سرقت که ۲۰ فقره آن کیف قاپی در منطقه شمیرانات،سرقت ۲ دستگاه موتورسیکلت و تعداد ۱۱۸ فقره سرقت گوشی موبایل و جیب بری در داخل قطار های مسافربری تهران تبریز و تهران مشهد اقدام می نموده اعتراف کرد.

سرهنگ "حیدری" در ادامه ضمن اشاره به شگرد سارق دستگیر شده بیان کرد: فر دستگیر شده در در اعتراف خود عنوان کرد که از اعتماد مردم و مسافرین سوء استفاده نموده و هنگام خواب مسافران در کوپه قطار نسبت به سرقت لوازم و وسایل آنها اقدام می کرد که متهم پس از بازجویی و تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان در خاتمه تاکید کرد: مسافران عزیز قطارهای شهری باید به هشدارهای پلیسی توجه نموده و در صورت مشاهده موارد مشکوک به عوامل پلیس راه آهن که در ایستگاههای راه آهن سراسر کشور مسقر بوده اطلاع دهند و همچنین در داخل قطار به افراد ناشناس اطمینان نکنند.

خبر آنلاین (www.khabaronline.ir

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 29 فروردین 1390  6:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها