0

زن "فالگیر " ۸ سال دور از چشم شوهرش در خانه فال می گرفت

hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933

زن "فالگیر " ۸ سال دور از چشم شوهرش در خانه فال می گرفت

زن

مردی در دادگاه خانواده گفت: همسرم فالگیر است و من بعد از ۹ سال زندگی مشترك، سال پیش متوجه این موضوع شدم و خواهان طلاق هستم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی یكی از شعب ارائه كرد.

این مرد در حضور قاضی شعبه ۲۵۴ این مجتمع قضایی خانواده با بیان اینكه می خواهم از همسرم جدا شوم چرا كه او دائم در خانه بساط فالگیری دارد، گفت: بعد از ۹ سال زندگی مشترك، یك سال است كه متوجه شغل مخفیانه همسرم شدم و در حال حاضر دیگر تحمل این وضع را ندارم و می خواهم از او جدا شوم.

وی با اشاره به اینكه یك فرزند دارم و او نیز با اینكه سن كمی دارد متوجه این كار بوده و به من نگفته است، ادامه داد: می خواهم از همسرم جدا شوم چرا كه به او اعتماد نداشته و می خواهم به تنهایی زندگی كنم.

زن در دادگاه حاضر شد و با بیان اینكه ادعای شوهرم اشتباه است و من هرگز در خانه بساط نداشته ام، گفت: من از شوهرم جدا نمی شوم چرا كه من فقط در خانه میهمانی می دهم و او فكر می كند كه من فالگیری می كنم؛ من حاضر به جدایی نیستم و شوهرم باید از درخواستش منصرف شود.

وی با اشاره به اینكه شوهرم به دنبال بهانه برای جدایی است، افزود: اطمینان دارم كه شوهرم به فكر ازدواج مجدد است كه این درخواست را داده و من گذشت نكرده و از او جدا نمی شوم.

قاضی این پرونده زن و مرد را به مصالحه دعوت كرد و برای تصمیم درست به هر دوی آنها فرصت داد..... / خبرگزارى فارس

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 29 فروردین 1390  6:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها