0

استاندار گيلان:امروزارتش ايران بازوي محكم و مقتدر نظام اسلامي است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

استاندار گيلان:امروزارتش ايران بازوي محكم و مقتدر نظام اسلامي است

 
 
استاندار گيلان:امروزارتش ايران بازوي محكم و مقتدر نظام اسلامي است
رشت - استاندار گيلان در مراسم گراميداشت روز ارتش گفت: امروز ارتش يكي از بازوان محكم و مقتدر نظام مقدس جمهوري اسلامي است كه در طول انقلاب و دفاع مقدس امتحانات سخت را با موفقيت گذرانده است .

به گزارش ايرنا، 'مهدي سعادتي' روز دوشنبه در اين مراسم كه در ميدان شهداي ذهاب رشت برگزار شد، افزود : امروز به بركت خون شهدا و هدايت رهبر معظم انقلاب و پشتيباني شما مردم عزيز ما يك ارتش واقعي و آبرومند و سرافراز داريم كه در دفاع از كيان كشور مردانه ايستاده است .


وي در ادامه سخنانش ضمن تبريك اين روز بزرگ به همه دلاور مردان ارتش يادآور شد: امروز در مقطعي از تاريخ انقلاب هستيم كه نتيجه رهنمودهاي امام (ره) و مقام معظم رهبري و ايثار شهداء و صبر و استقامت خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر در حركت هاي حق طلبانه ملل مظلوم منطقه ديده مي شود .


نماينده عالي دولت در گيلان اظهار داشت: آگاهي و بيداري ملت هاي اسلامي در سراسر خاورميانه و تحولاتي كه در اين منطقه ايجاد شده، نتيجه درس استقامت انقلاب اسلامي ايران است.


همچنين پيام امير سرلشگر عطاءالله صالحي فرمانده كل ارتش جمهوري اسلامي ايران به مناسبت روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفريني هاي نيروي زميني قرائت شد.


سرلشگر صالحي در اين پيام ضمن درود بيكران به پيشگاه دلاوران و مجاهدات ارتش و ملت شريف ايران اظهار داشته است: 29 فروردين ماه ميعادگاه غيورمرداني است كه سرافرازانه دل به مكارم امير مهربانشان و مقتدايشان حضرت امام خميني (ره) دادند و بيعتي جاودانه با او بستند.


وي ادامه داده است: امام راحل نيز ارتشيان را همراه و حافظ انقلاب مي دانست كه در پاسخ به دسيسه هاي بدخواهان، خواستار بقاي ارتش و حضور پرفروغش در ميدان و استقبال ملت از فرزندان مجاهدش شد.


فرمانده كل ارتش جمهوري اسلامي ايران خاطرنشان كرده است: اينك جهاد ارتش 32 سال به طول انجاميده و هنوز هم در هر روز اين حضور مستمر و خستگي ناپذير رزمندگان در مرزهاي عشق و ايثار، جلوه هاي ناب شجاعت و رشادت، تعهد و عشق و ايمان به خدا در زمين و آسمان ميهن جاري است.


وي افزوده است: ارتش امروز به سان سدي مستحكم، موجب هراس دشمنان است و به مدد ايمان و شكوفايي و پيشرفت هاي خيره كننده در عرصه هاي فنآوري روزآمد نظامي و تخصص و دانش سترگ نظامي، تبديل به نقطه قوت و اطمينان ملت و رهبري گرديده و همچون هميشه حضورش، آماده دفاع از ميهن و جانبازي در راه ولايت است.


سرلشگر صالحي در خاتمه پيام، ضمن گراميداشت ياد و خاطره سپهبد شهيد علي صيادشيرازي فرمانده نام آور ميدان هاي نبرد حق عليه باطل اضافه كرده است: فرزندان ملت ايران در ارتش، قامت برافراشته اند و آماده اند تا مستحكم تر از هميشه در كنار رهبري و ملت قهرمان باشند و تحت امر ولايت و رهبري هاي مقام معظم فرماندهي كل قوا در برابر هر هجمه اي ايستادگي كرده و از انقلاب اسلامي، نظام جمهوري اسلامي و كيان ميهن عزيز تا پاي جان دفاع كنند.


به گزارش خبرنگار ايرنا، در اين مراسم بعد از قرائت پيام فرمانده ارتش جمهوري اسلامي ايران، 'امير حسين آزاد' فرمانده ارشد نظامي آجا استان گيلان و منطقه چهارم دريايي نيز طي سخناني ضمن برشمردن نقش ارتش جمهوري اسلامي در پيروزي انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس بيان داشت: ارتش با هدايت و رهبري امام (ره) با ديگر نيروهاي سپاهي و بسيج پنجه در پنجه يكديگر بعنوان بازوان توانمند كمربند مطمئني را دور حريم پرفيض و پر بركت ولايت ايجاد كرده و هر دستي را كه به تعدي به سوي مملكت دراز شود، مطمئناً از بازو قطع خواهند كرد .


در اين مراسم كه نماينده مقام معظم رهبري و امام جمعه رشت، استاندار گيلان، فرماندهان نظامي، انتظامي، روحانيون، مديران شوراي تامين استان، خانواده هاي معظم شهداء و اقشار مختلف مردم در ميدان شهداي ذهاب رشت شركت داشتند؛ نيروها و واحد نظامي، انتظامي، سپاه و بسيج با برگزاري رژه توان رزمي خود را به نمايش گذاشتند.ك/3

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها