0

سرمربي تيم الريان قطر: تيم كاملي را در اختيار ندارم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

سرمربي تيم الريان قطر: تيم كاملي را در اختيار ندارم

ليگ قهرمانان آسيا؛
سرمربي تيم الريان قطر: تيم كاملي را در اختيار ندارم
اصفهان - سرمربي تيم فوتبال الريان قطر گفت: براي رويارويي با تيم ذوب آهن در ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا بدليل مصدوميت تعدادي از بازيكنان تاثيرگذار خود، تيم كاملي را در اختيار ندارم.

به گزارش ايرنا، 'پائولو اتوري' روز دوشنبه در كنفرانس خبري كه در اصفهان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتداي مسابقات ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا به اين نكته آگاه بوديم كه ديدارهاي سختي را در اين مسابقات در پيش داريم.


وي تاكيد كرد: تعدادي از بازيكنان تاثيرگذار خود را بدليل مصدوميت به همراه نداريم، اما در عين حال براي پيروزي در اين ديدار تلاش مي كنيم.


سرمربي تيم الريان قطر، افزود: تيم ذوب آهن فصل گذشته ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا فيناليست شده است و اين موضوع بيانگر قدرت و تجربه اين تيم مي باشد، اما ما نيز براي آن كه به صعود اميدوار باشيم بايد بهتر از ذوب آهن بازي كنيم و به پيروزي برسيم.


وي ميانگين سني تيمش را 16 تا 18 سال عنوان كرد و گفت: بازيكنان جوان ما نيز توان رويارويي با بازيكنان باتجربه ذوب آهن را دارند و براي ديدار فردا از انگيزه بالا و سازماندهي خوبي برخوردار مي باشند.


اتوري درباره مصدوم شدن بازيكنانش پيش از ديدار با ذوب آهن در ليگ فوتبال قطر، افزود: اتفاقات فوتبال قابل پيش بيني نيست و به نظرم همه بازيكنان يك تيم بايد براي ديدارهاي سخت آماده باشند و به تيم كمك كنند.


وي درباره وضعيت 'آنسو آلوز' مهاجم برزيلي تيمش كه قرار بود به جاي 'ايتمار' ديگر بازيكن برزيلي اين تيم بازي كند، گفت: اين بازيكن در ليگ قطر مصدوم شد و اكنون دوران بهبودي خود را طي مي كند، اما روزنامه هاي قطري شانس حضور او در ديدار با ذوب آهن را زياد دانستند كه بايد بگويم اين بازيكن به اين بازي نمي رسد و همراه ما به اصفهان نيامده است.


سرمربي تيم الريان قطر همچنين از غيبت 'چو دونگ' مدافع كره اي تيمش در ديدار فردا خبر داد و گفت: اين بازيكن نيز بدليل مصدوميت تيم الريان را در سفر به اصفهان همراهي نكرد.


ديدار برگشت تيم هاي فوتبال ذوب آهن اصفهان و الريان قطر در چارچوب ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا سه شنبه شب در ورزشگاه فولاد شهر برگزار مي شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها