0

استاندار سمنان : ارتش طي 32سال گذشته با افتخار از كشوردفاع كرد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

استاندار سمنان : ارتش طي 32سال گذشته با افتخار از كشوردفاع كرد

 
 
استاندار سمنان : ارتش طي 32سال گذشته با افتخار از كشوردفاع كرد
شاهرود- استاندار سمنان در مراسم روز ارتش گفت :در طي 32 سال گذشته،ارتش و نيروهاي مسلح با افتخار و در كمال قدرت و لياقت از اسلام و آب و خاك اين مملكت دفاع كردند.

يگان هاي نيروهاي مسلح اعم از ارتش،سپاه و نيروي انتظامي مستقر در شاهرود روز دوشنبه به مناسبت گراميداشت روز ارتش و نيروي زميني با برگزاري رژه،اقتدار خود را در تامين امنيت و دفاع از مرز و بوم كشور ايران اسلامي به نمايش گذاشتند.


به گزارش خبرنگار ايرنا استاندار سمنان در اين مراسم گفت:به ياري خدا و رهبري خردمندانه امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي امروز ارتش ما يك ارتش مقتدر و با عظمت است.


'عباس رهي 'افزود :در دوران هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام دوش به دوش هم با تمام قوا و از خودگذشتگي از اسلام و هويت ايران اسلامي دفاع كردند.


وي خاطر نشان كرد:رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس درس هاي بسياري را آموختند كه نتيجه آن امروز خودكفايي در بسياري از امور در ارتش و ديگر نيروهاي مسلح ظهور يافته است.


رهي افزود:ارتش ما امروز از مقتدرترين ارتش هاي جهان است و توان نظامي آن در تمامي ابعاد بخصوص ساخت انواع سلاح ها و موشك ها قابل مشاهده است.


وي اعلام كرد:ارتشي كه همواره گوش به فرمان فرمانده كل قوا و رهبر معظم است و با ايمان و اخلاص كار مي كند و جهاد اسلامي سرلوحه كارش است ،همواره پيروز و سربلند است.


در اين مراسم همچنين ارشد نظامي ارتش در استان سمنان و فرمانده لشكر 58 تكاور ذوالفقار نيز گفت:ارتش با تمام قوا در مقابل هرگونه اقدامي ايستاده است و از وجب به وجب اين آب و خاك دفاع خواهد كرد.


سرتيپ دوم 'كريم بابايي 'افزود :لشكر 58 تكاور ذوالفقار مانند ديگر رزمندگان اسلام كه در هشت سال دفاع مقدس رشادتها آفريدند،اكنون نيز در مقابل تمامي دشمنان تا پاي جان از اسلام و ايران دفاع خواهند كرد.


در پايان اين آيين،نيروهاي مسلح پياده و موتوري مستقر در ميدان ولايت كه پيشاپيش آنها يگان ايثارگران و جانبازان،پرچم و تمثال شهداي لشكر 58 تكاور ذوالفقار حركت مي كرد ، با انجام رژه ،اقتدار و توانمندي هاي خود را در دفاع از مرز و بوم كشور به نمايش گذاشتند.ك/2

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها