0

اقتدار ارتش موجب افتخار هر ايراني است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

اقتدار ارتش موجب افتخار هر ايراني است

فرماندار ويژه بروجرد:
اقتدار ارتش موجب افتخار هر ايراني است
بروجرد - معاون استاندار لرستان و فرماندار ويژه بروجرد گفت: اقتدار ارتش جمهوري اسلامي، موجب افتخار و بالندگي هر ايراني است.

به گزارش ايرنا ' سجاد معين' سه شنبه در آيين بزرگداشت روز ارتش در ميدان تختي بروجرد افزود: امروزارتش جمهوري اسلامي به عنوان الگويي راستين و كم نظير در عرصه نظامي كشور مي درخشد.


وي اضافه كرد: نقش نيروهاي ارتش در پيروزي انقلاب اسلامي انكار ناپذيراست زيرا كه بدنه مردمي ارتش با نافرماني از فرماندهان طاغوتي و پيوستن به انقلاب و امام در 19 بهمن 57 باعث پيروزي انقلاب در 22 بهمن شدند.


وي گفت:دشمنان و منافقين از همان ابتداي پيروزي انقلاب با تمام قوا به فرمان امپرياليسم جهاني بر طبل انحلال ارتش كوبيدند و با برگزاري برنامه هاي مختلف انحلال ارتش را دنبال مي كردند.


معين افزود: دشمنان و منافقين حضور فرماندهان طاغوتي را در ارتش بهانه اي قرار داده بودند تا نظام و كشور ما را از داشتن ارتشي مكتبي و انقلابي و ديني و مردمي محروم كنند.


وي اظهار داشت: درايت و تيز بيني امام خميني(ره) تمام نقشه هاي دشمنان را نقش بر آب كرد و در يك كلام فرمودند كه ارتش بايد حفظ و خدمت كند.


وي اضافه كرد: امروز ارتش جمهوري اسلامي ايران در كنار ساير قواي نظامي كشور در راه حفظ دستاوردهاي نظام و كيان ميهن اسلامي تلاش مي كند.


فرماندار بروجرد افزود: ارتش جمهوري اسلامي هميشه زير فرامين رهبر معظم انقلاب در صحنه هاي مختلف كشور حضور دارد.


به گفته وي ارتش جمهوري اسلامي در طول عمر بابركت انقلاب در جهاد به سر مي برده است و در سال جهاد اقتصادي نيز شاهد خدمات بيش از بيش ارتش خواهيم بود.


معين افزود: پادگانهاي مهندسي و آموزشي كشور امروز مركز آموزش پيشرفته ترين تكنولوژي جهان است و ارتشي قدرتمند و متعهد وابسته به آموزه هاي ديني و مكتبي در ركاب ولايت با برخورداري از قابليت هاي مختلف انصافا منحصر به فرد است.


به گزارش ايرنا فرمانده مركز آموزش مهندسي بروجرد دراين آيين گفت: روز ارتش ايام الله است و ما ارتشيان در اين روز با رهبر معظم انقلاب عهد و پيمان مي بنديم كه در كنار ساير نيروهاي مسلح ذره اي از عهد و پيمان خود كه با امام (ره) بسته ايم كوتاه نخواهيم آمد.


سرهنگ 'ميسر ارجمندي' افزود:تمام وجودمان را در راه اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران فدا خواهيم كرد و هميشه زير امر ولي فقيه و ولايت خواهيم بود.


در اين آيين كه با حضور جمعي از مردم برگزار شد يگان هاي نمونه نيروهاي مسلح در بروجرد با انجام رژه بخشي از توان نظامي خود را به نمايش گذاشتند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها