0

فرمانده لشكر16زرهي قزوين:نيروهاي مسلح درعالي ترين سطح اقتدارهستند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

فرمانده لشكر16زرهي قزوين:نيروهاي مسلح درعالي ترين سطح اقتدارهستند

 
 
فرمانده لشكر16زرهي قزوين:نيروهاي مسلح درعالي ترين سطح اقتدارهستند
قزوين - فرمانده لشكر 16 زرهي قزوين گفت: امروز نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران در عالي ترين سطح آموزش و اقتدار قرار دارند.

امير 'عبدالرضا شهري' روز دوشنبه در آيين برگزاري رژه نيروهاي مسلح قزوين اظهار داشت: ارتش مقتدر اسلامي ما امروز داراي سازماندهي تخصصي است كه مي تواند در برابر هر دشمني بايستد و با آن مقابله كند.


وي با اشاره به تاييد و حمايت امام راحل از ارتش پس از پيروزي انقلاب اسلامي، افزود: ايشان با بينش قوي و خردمندانه خود در آن برهه از زمان دستور به ابقاي ارتش دادند و فرمودند 'ارتش ما ارتش اسلام است و حمايت از آن واجب'.


شهري اضافه كرد: اگر بينش، درايت و عاقبت انديشي امام راحل نبود شايد نظام اسلامي در طول بعد از پيروزي انقلاب و در رويارويي با دشمنان و گروهك هاي ضد انقلاب آن زمان با چالش هاي بسيار بزرگي روبرو مي شد.


به گفته وي، در جهان امروزي ارتشي را نمي توان يافت كه رهبري با شاخصه هاي بالاي مرجعيت فرمانده آن و ملتي بزرگوار پشتوانه آش باشد.


فرمانده لشكر 16 زرهي قزوين يادآور شد:ارتش و نيروهاي مسلح مقتدر نظام اسلامي امروز به هيچ عنوان اجازه نمي دهند دشمنان حتي انديشه تعرض به خاك ميهن اسلامي را در سر خود بپرورانند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها