0

ارتش ايران در دفاع از مرزها و عرصه هاي علمي و نظامي خوب درخشيده است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

ارتش ايران در دفاع از مرزها و عرصه هاي علمي و نظامي خوب درخشيده است

 
 
رييس مجمع نمايندگان گيلان:
ارتش ايران در دفاع از مرزها و عرصه هاي علمي و نظامي خوب درخشيده است
رشت - رييس مجمع نمايندگان گيلان گفت: ارتش جمهوري اسلامي ايران نه تنها در دفاع از مرزها بلكه در عرصه هاي علمي، نظامي و تكنولوژيكي نيز خوب درخشيده است.

'سيد مهدي صادق' روز دوشنبه به مناسبت روز ارتش در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: امروز ارتش ايران قابليت رقابت با ارتش هاي بزرگ دنيا را دارد و در اين رقابت با اقتدار مي تواند سازه هاي خود را در ساير كشورها عرضه كند.


وي ادامه داد: قبل از پيروزي انقلاب اسلامي مستشاران نظامي خارجي در مناطق مختلف كشور ايران جولان مي دادند و ارتش كاملا دراختيار آنان بود اما اكنون ارتش جمهوري اسلامي ايران مستقل و بدون مساعدت مشاوران خارجي هدايت و رهبري مي شود.


صادق اظهار داشت: ارتش جمهوري اسلامي ايران اكنون با رهنمودها، درايت كامل و نظارت بر عملكرد، ازسوي رهبر معظم انقلاب براي اجراي مسائل نظامي و تكنولوژي آنها با موفقيت پيش مي رود و جايگاه خوبي در كشور، منطقه و دنيا دارد.


نماينده آستانه اشرفيه در مجلس شوراي اسلامي گفت: ارتش جمهوري اسلامي در دفاع از مرزهاي آبي، خاكي و هوايي كشور وظيفه ذاتي خود را بخوبي انجام داده و در دوران هشت سال دفاع مقدس نيز با ايثار جان، از خودگذشتگي و رشادت دركنار سپاه پاسداران بخوبي ايفاي نقش كرد.


صادق ادامه داد: ارتش جمهوري اسلامي در دفاع از مرزهاي آبي و بين المللي كشور همه جا به موقع حضور داشته و با استفاده از توانمنديها و مديريت علمي ، نظامي و تكنولوژي خوش درخشيده است.


وي افزود: به رغم گذشت 32 سال از پيروزي انقلاب و هجمه دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي، يك وجب از خاك كشور توسط بيگانگان اشغال نشده كه اين امر نشانگر دلاورمرديهاي نيروهاي ارتش، سپاه و بسيجيان است. ك/3

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها