0

دادستاني دبي پنج تن مواد مخدر را نابود مي كند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

دادستاني دبي پنج تن مواد مخدر را نابود مي كند

دادستاني دبي پنج تن مواد مخدر را نابود مي كند
دبي – دادستاني امارت دبي اعلام كرد: به زودي پنج تن مواد مخدر كه از قاچاقچيان اين مواد كشف شده ، نابود خواهد كرد.

قرار است كه مواد مخدر كشف شده در امارت دبي در پايان هفته جاري در سايت كارخانه آلومينيوم سازي در منطقه صنعتي جبل علي نابود شوند.


مواد مخدر كشف شده توسط پليس امارات در سال گذشته ميلادي شامل هرويين ، حشيش و ترياك مي شود كه در پايان هفته نابود خواهند شد.


به گزارش روز دوشنبه دادستاني دبي ، نابود سازي مواد كشف شده هميشه زماني انجام مي شود كه روند دادرسي متهمان به پايان رسيده و حكم نهايي صادر شده باشد.


بخشي از مواد مخدر كشف شده در دبي ، براي تعليم و آموزش سگهاي جستجوگر در اختيار پليس مبارزه با مواد مخدر اين امارت تحويل خواهد شد و مابقي كه پنج تن مي شود ، نابود مي گردد.


دادستاني امارت دبي اعلام كرد: پرونده هاي كيفري مرتبط با مواد مخدر و همچنين مصرف كنندگان اين مواد كه در سال گذشته ميلادي در اين امارت تشكيل شده ، در مقايسه با سالهاي قبل آن كاهش داشته است.


طبق آمار اعلام شده در سال گذشته ميلادي 731 مورد پرونده كيفري مرتبط با مواد مخدر در دادگاه دبي بررسي شده ، در حاليكه در سال 2009 اين تعداد به هزار و 49 پرونده رسيده بود.


آمار هزار و 39 نفري افراد دستگير شده به دليل مصرف مواد مخدر در سال گذشته نيز در مقايسه با آمار هزار و 483 نفر در سال 2009 نيز كاهش نشان مي دهد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها