0

شمقدري: رونق امروز سينما نتيجه همكاري خوب صدا و سيما است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

شمقدري: رونق امروز سينما نتيجه همكاري خوب صدا و سيما است

 
 
شمقدري: رونق امروز سينما نتيجه همكاري خوب صدا و سيما است
تهران - معاون امور سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، رونق امروز سينماي ايران و رويكرد مردم به هنرهفتم را نتيجه تعامل و همكاري خوب معاونت سينمايي و صدا و سيما عنوان كرد.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي صدا و سيما،'جواد شمقدري' در نشست مشترك با عزت اله ضرغامي رييس سازمان صدا و سيما كه با هدف بررسي مسايل مربوط به سينماي ايران و نحوه همكاري بيشتر با رسانه ملي برگزار شد، افزود: حمايت هاي صدا و سيما از فيلم هاي سينمايي، مستند و كوتاه ايراني و همچنين بازي هاي رايانه اي جايگاه اين توليدات را ارتقا و ضعف هايشان را كاهش مي دهد.


معاون وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به ديدارهاي متعدد خود با رييس سازمان صدا و سيما اشاره كرد و افزود: رشد سينما و توليدات سينمايي ايران هدف مشترك رسانه ملي و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است.


معاون امور سينمايي ارشاد نتيجه اين اتفاق نظر را توجه بيش از پيش صدا و سيما به سينما و دست اندركاران آن عنوان كرد و يادآور شد: توليد و پخش برنامه سينمايي 'هفت'، نتيجه توجه سيما به سينما است.


شمقدري از موافقت ضرغامي براي تشكيل اتاق فكر مشترك خبر داد و گفت: اين اتاق فكر براي ارتقا توليدات سينمايي و حمايت از سينماي ايران ايجاد مي شود.


وي افزود: همكاري هاي مطلوب معاونت سينمايي و صدا و سيما در ارتقا كيفيت جشنواره فيلم فجر سال گذشته و همچنين رونق سينماي ايران در ايام نوروز نتيجه داد و ما اميدواريم استقبال مردم از فيلم هاي ايراني و سينماي كشور تا پايان امسال و سال هاي آينده نيز ادامه داشته باشد.


'سيدعزت الله ضرغامي' رييس سازمان صدا و سيما نيز در بخش ديگري از اين نشست از تداوم همكاري هاي ارزنده اين دو ارگان خبر داد و گفت: توانمندي هاي سينماي كشور از مزيت هاي نسبي جمهوري اسلامي ايران است و بايد با تلاش همه دست اندركاران ظرفيت هاي بالقوه سينما به سرعت به فعليت برسد.


رييس سازمان صداو سيما افزود: خوشبختانه معاونت امور سينمايي و همكاران وي تلاش هاي شايسته اي در اين زمينه انجام داده اند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها