0

نيروهاي مسلح مستقردربوشهراقتدار خود را درساحل خليج فارس نمايش دادند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

نيروهاي مسلح مستقردربوشهراقتدار خود را درساحل خليج فارس نمايش دادند

 
نيروهاي مسلح مستقردربوشهراقتدار خود را درساحل خليج فارس نمايش دادند
بوشهر- همزمان با گراميداشت 29 فروردين روز ارتش جمهوري اسلامي ايران، يگان هاي نيروهاي مسلح هوايي، دريايي و زميني ارتش،سپاه، بسيج و انتظامي مستقر دراستان بوشهر صبح روز دوشنبه با اجراي آيين رژه در ساحل خليج فارس اقتدارخود را به نمايش گذاشتند.

به گزارش ايرنا، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر در اين آيين گفت: ارتش جمهوري اسلامي ايران در ايمان، تقوا، ولايت مداري، توانمندي، توسعه و پيشرفت سخت افزاري نظامي و اقتدارعملياتي برترين نيرو در سطح بين الملل است.


آيت الله غلامعلي صفايي بوشهري افزود: حضور مقتدرانه و با صلابت ارتش جمهوري اسلامي ايران در همه عرصه ها نشان از ولايتمداري نيروهاي مسلح است.


وي با بيان اينكه ارتش ايران جايگاه ممتازي در بين ساير نيروهاي مسلح دارد، اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادي نيز فرماندهان ارتش مي توانند با بهره گيري از منابع انساني كارآمد زمينه خودكفايي نيروهاي مسلح را در همه عرصه ها فراهم كند.


صفايي بوشهري يادآورشد: نيروهاي ارتشي مستقر در استان بوشهر همان طور كه در دوران دفاع مقدس با ايثار و از خودگذشتگي از انقلاب، نظام و كشور دفاع كردند امروز نيز با ولايتمداري آماده دفاع از ارزش‌هاي اصيل انقلاب و اسلام هستند.


فرمانده منطقه دوم نيروي دريايي ارتش نيز در اين آيين گفت: پيروزي انقلاب اسلامي در بهمن 57همانگونه كه ملت را از زير يوغ استكبار رهانيد، آزادي و سرافرازي را نيز براي ارتش جمهوري اسلامي به ارمغان آورد تا در سايه بنيانگذار جمهوري اسلامي و رهبر معظم انقلاب براي حفظ نظام و انقلاب ايستادگي كنند.


اميردريادار حسين اشرفي افزود: صلابت، شجاعت، غيرت و ولايتمداري نيروهاي ارتشي در هشت سال دفاع مقدس باعث ذلت دشمن و سرافرازي ملت ايران شد.


وي اضافه كرد: امروز نيز ارتش جمهوري اسلامي با هدايت خردمندانه رهبر معظم انقلاب مدارج ترقي و پيشرفت علمي، نظامي، سخت افزاري و نرم افزاري را طي كرده و امروز بعنوان مقتدرترين نيرو در منطقه به شمار مي آيد.


اشرفي، ايجاد تحول و پويايي در فناوري هاي نظامي و تبديل ارتش به ارتشي روز آمد، مدرن و مقتدر يكي از سياست هاي نظام جمهوري اسلامي است.


استاندار بوشهر نيز گفت: دلدادگي به انقلاب، نظام، اسلام، ولايت فقيه، كارآمدي، خودكفايي، خودباوري و راهبردها در سطح منقطه اي و فرامنطقه اي از رموز ماندگاري و اقتدار ارتش جمهوري اسلامي ايران است.


محمد حسين جهانبخش افزود: با اين روحيه مردم و ارتش بود كه توانستيم برهمه تحريم هاي دشمنان غلبه كنيم و امروز بعنوان قدرت برتر در منطقه شناخته شويم.


وي با بيان اينكه بزرگترين افتخار ارتش ايران متوقف كردن دشمن قبل از رسيدن به اهداف است اظهار داشت: ارتش ايران در دوران دفاع مقدس و بعد از آن با مطالعه دقيق و كارشناسي نبردهاي آمريكا، نقاط ضعف و قوت نيروهاي ائتلاف را شناسايي كرد.


جهانبخش با بيان اينكه بيداري اسلامي درمنطقه وجهان جلوه‌اي ازوعده‌هاي الهي است، گفت: صلابت نيروهاي مسلح و حمايت مردم هميشه سرافراز از نظام، انقلاب و ولايت مي‌تواند دولت را در تحولات مختلف در منطقه كمك كند.


استاندار بوشهر بيان كرد: يكي از اركان اصلي ارتش و نيروهاي مسلح، آمادگي رزمي هر يگان نظامي و آموزشي براي كسب مهارت‌هاي حرفه‌اي در سطح مطلوب است.


جهانبخش افزود: اهميت نيروي واكنش سريع و تكاوران در آينده دوچندان مي‌شود، بنابراين ارتشيان بايد آمادگي لازم براي ماموريت‌هاي مختلف را كسب كنند.


استاندار بوشهر يادآورشد: ارتش جمهوري اسلامي بعد از پيروزي انقلاب اسلامي توانست خود را بازيابد و پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و فرار مستشاران فرصت را براي خودباوري و اعتماد به نفس به همراه اتكا به خداوند براي همه عرصه‌ها فراهم كرد.


جهانبخش گفت: حماسه دفاع مقدس فرصت ديگري براي خودباوري ارتش و آغاز فعاليت‌هاي بهينه سازي، مشابه سازي در وزارت دفاع و بروز خلاقيت‌هاي جديد جلوه‌اي از خودباوري ارتش بود.


در ادامه اين آيين يگان هاي نمونه نيروهاي مسلح دريايي، هوايي، سپاه و بسيج امام صادق (ع)، نيروي انتظامي، سنگر سازان بي سنگرازمقابل تمثال بنيانگذار جمهوري اسلامي و رهبر معظم انقلاب و شهدا رژه رفتند و بار ديگر با آرمانهاي امام راحل و شهدا و مقام معظم رهبري تجديد ميثاق كردند.


همچنين بالگردهاي منطقه دوم نيروي دريايي ارتش نيز رژه هوايي رفتند. ك/2

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  4:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها