0

ارسال برگه اخطار به منازل مشمولان غايب

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

ارسال برگه اخطار به منازل مشمولان غايب

ارسال برگه اخطار به منازل مشمولان غايب
جام جم آنلاين: رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا با بيان اين‌كه شناسايي غايبين از مهم‌ترين برنامه‌هاي اين سازمان در سال جديد است تصريح كرد: از امسال، براي مشمولان غايبي كه خود را براي خدمت معرفي نكنند، برگه اخطار به در منازل آنان ارسال مي‌شود.

به گزارش مهر، سردار سيد حميد صدرالسادات در مورد برنامه‌هاي اين سازمان در سال جديد، گفت: يكي از اولويت‌هاي ما در سال 90، ادامه اصلاحات در جهت افزايش كيفيت و سرعت كار مشمولان است، به همين منظور همانند سال گذشته، تمركززدايي و تفويض اختيارات به استان‌ها را در برنامه‌هاي خود قرار داده‌ايم.

رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا، همچنين از راه‌اندازي شعبه ديگري در منطقه غرب تهران، در سال 90 خبر داد و افزود: با راه‌اندازي مركز وظيفه عمومي شعبه جنوب تهران در سال گذشته، روزانه حدود 245 نفر به اين شعبه مراجعه مي‌كنند.

وي صدور كارت هوشمند پايان خدمت را از اقدامات ديگر اين سازمان در سال جديد برشمرد و گفت: به دليل عدم اعتبار لازم، اين كار در سال گذشته انجام نشد. اما تعويض كارت‌هاي قديمي معافيت و پايان خدمت از اواخر نيمه اول امسال، آغاز خواهد شد.

صدرالسادات يكي از دغدغه‌هاي اين سازمان را سامان بخشيدن به وضعيت مشمولان غايب دانست و تصريح كرد: به همين منظور، امسال با اطلاع‌رساني بيشتر به مشمولان، قصد داريم آنان را با شرايط، ضوابط و تبعات ناشي از غيبت آشنا كنيم، تا غيبت كمتر شود، چرا كه برخي به دليل عدم آشنايي با اين شرايط، ناخواسته مرتكب غيبت مي‌شوند.

وي با اشاره به اين‌كه، يكي ديگر از اقدامات سازمان وظيفه عمومي در سال جديد، شناسايي غايبين است، خاطرنشان كرد: به‌كارگيري مشمولان غايب در بخش‌هاي دولتي و خصوصي براساس قانون ممنوع است بنابراين لازم است كه ابتدا آمار دقيقي از مشمولان داشته باشيم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  3:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها