0

قطع بودجه سازمان تربيت بدني

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

قطع بودجه سازمان تربيت بدني

اعتبارات وزارت ورزش تصويب شد
قطع بودجه سازمان تربيت بدني
جام جم آنلاين: با تصویب بودجه 960 میلیارد تومانی کمیسیون تلفیق برای وزارت ورزش و جوانان از این پس بودجه ورزش کشور تنها در قالب وزارت ورزش و جوانان به این وزارتخانه اختصاص خواهد یافت و بودجه‌ای به سازمان تربیت بدنی اختصاص نمی‌یابد.

به گزارش مهر، بنابر اعلام مقداد نجف نژاد عضو فراکسیون ورزش مجلس، کمیسیون تلفیق مجلس اعتبار سال جاری ورزش کشور در قالب وزارت ورزش و جوانان تصویب کرد و به این ترتیب از این پس تنها این وزارتخانه حق دخل و تصرف در بودجه تعیین شده را خواهد داشت و عملا برای سال جاری بودجه خاصی برای سازمان تربیت بدنی در نظرگرفته نشده است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس تاکید کرد: با تصویب بودجه وزارت ورزش و جوانان راهی جز اجرای قانون و تشکیل وزارت ورزش و جوانان برای دولت وجود ندارد و امیدوارم دولت هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی خود را برای این وزارتخانه تازه تاسیس معرفی کند.

وی با بیان اینکه به نظر می رسد شانس سعیدلو برای تصدی وزارت ورزش و جوانان بیش از دیگر گزینه هاست اظهار داشت: تا آنجا که بنده در جریان هستم دولت برای وزارت ورزش بر روی خود آقای سعیدلو که از تجربه و شناخت و تسلط خوبی بر امور اجرایی ورزش برخوردار است نظر دارد ولی در صورتی که ایشان برای وزارت ورزش مد نظر دولت قرار دارد باید تعامل بیشتری با مجلس بر قرار کند.

عضو فراکسیون ورزش با تاکید بر اینکه تشکیل وزارت ورزش و جوانان باعث تحول در ورزش کشور خواهد شد، تصریح کرد: مجلس به دنبال افزایش نظارت بر ورزش کشور است تا با ایجاد ثبات مدیریت، جایگاه نهادهایی نظیر فدراسیون ها، کمیته ملی المپیک و ... در ورزش کشور مشخص شود و ورزش با تمرکز و محوریت بهتری به سوی اهداف عالیه خود گام بردارد.

نجف نژاد تصریح کرد: سازمان تربیت بدنی نباید اینگونه تصور کند که افزایش نظارت مجلس باعث ایجاد قید و بند فعالیت های این سازمان خواهد شد بلکه بر عکس مجلس می خواهد مسائل و مشکلات ورزش از این طریق بهتر و بیشتر دیده شود و در جهت رفع آن با دولت همکاری نزدیک و هماهنگ داشته باشد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  3:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها