0

ربع سکه 146 هزار تومان

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

ربع سکه 146 هزار تومان

سکه ناياب شد
ربع سکه 146 هزار تومان
جام جم آنلاين: رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اشاره به نایاب شدن انواع سکه در بازار، قیمت سکه ها را حبابی دانست و به مردم پیشنهاد کرد که به جای سکه، طلا خریداری کنند.

محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر از نایاب شدن سکه ها در بازار خبرداد و در پاسخ به این سئوال که آیا حراج ها کمکی به وضعیت بازار سکه کرده است؟ گفت: سکه هایی که در بانک کارگشایی حراج می شود، وارد بازار نشده است، زیرا مردم عادی سکه های حراج شده را خریداری می کنند.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر حراج سکه ها را برای بهبود وضعیت فعلی بازار سکه موثر ندانست و تصریح کرد: در حال حاضر قیمت سکه ها در بازار حبابی است.

وی با اشاره به اینکه با وجود افزایش قیمت سکه ها، قیمت طلا در بازار داخلی طی سه هفته اخیر ثابت بوده و هر گرم آن  حدود 40 هزار تومان فروش رفته است، به مردم پیشنهاد کرد که به جای خرید سکه، طلا و شمش طلا خریداری کنند.

کشتی آرای با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نمی توان وضعیت بازار سکه را حتی برای یک ساعت دیگر پیش بینی کرد، اظهار داشت: افزایش حراج سکه ها بیش از میزان فعلی نیز منطقی نیست.

وی با اشاره به اینکه قیمت سکه ها باز هم افزایش یافته است، نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را امروز در بازار 468 هزار تومان، سکه طرح جدید را 428 هزار و 500 تومان و نیم سکه را 216 هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر قیمت هر قطعه ربع سکه را امروز در بازار 146 هزار تومان، سکه گرمی را 58 هزار و 500 تومان و هر اونس طلای جهانی را با یک دلار کاهش نسبت به دیروز 1486 دلار اعلام کرد.

مراجعات خبرنگار مهر به سکه فروشان بازار حاکی از کمبود انواع سکه به ویژه سکه ربع بهار آزادی است.  

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم دیروز یکشنبه در بازار 460 هزار تومان، طرح جدید 427 هزار تومان، نیم سکه 214 هزار تومان، ربع سکه 138 هزار تومان و سکه گرمی 55 هزار تومان بود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 29 فروردین 1390  3:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها