0

دولت با تبعيت محض از رهبري جلوي اقدامات ‌نفوذي‌ها را خواهد گرفت

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دولت با تبعيت محض از رهبري جلوي اقدامات ‌نفوذي‌ها را خواهد گرفت

نسخه چاپي ارسال به دوستان
حجت‌الاسلام سالك در گفت‌و‌گو با فارس:
دولت با تبعيت محض از رهبري جلوي اقدامات ‌نفوذي‌ها را خواهد گرفت

خبرگزاري فارس: سخنگوي جامعه روحانيت مبارز تأكيد كرد: دستگاه‌هاي اجرايي و دولت با ‌تبعيت كامل از مقام عظماي ولايت جلوي اقدامات شبكه‌هاي نفوذ را خواهند گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمين احمد سالك سخنگوي جامعه روحانيت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس‌ اظهار داشت: در طول بيش از سه دهه انقلاب اسلامي ايران و در گردنه‌هاي سخت اين دوران مانند دوران دفاع مقدس و فتنه‌هاي گوناگون از جمله فتنه 78 و 88 مقام عظماي ولايت حضرت امام خميني و پس از ايشان حضرت امام خامنه‌اي ناخداي كشتي نظام جمهوري اسلامي ايران بوده است.

وي گفت: بعد از رحلت امام خميني(ره) تدبير، شجاعت، بصيرت و اقتدار شخص رهبر معظم انقلاب كشتي انقلاب را به خوبي هدايت كرده است و امروز براي معظم‌له هيچ نظيري قابل تصور نيست، بنابراين از‌ آنجا كه محور حركت انقلاب اسلامي ايران و حتي ملل مسلمان ديگر رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌اي هستند، بر مسئولان و مردم ولايت‌مدار كشورمان لازم است شكر اين نعمت بزرگ را به‎جا آورده و با تبعيت كامل از فرامين و رهنمودهاي معظم له ستون خيمه انقلاب را تا ظهور حضرت بقية الله ياري كنند و دعاي براي سلامتي و طول عمر ايشان را به ياد داشته باشند.

عضو ارشد شوراي مركزي جامعه روحانيت مبارز با تأكيد بر اينكه تمام دولت‌ها و قوا موظفند از سياست‌هاي تبيين شده و ابلاغي رهبر معظم انقلاب اطاعت كنند، گفت: خوشبختانه اين مهم در سه دهه انقلاب اسلامي تا به امروز بوده است، لذا در هر دوره و زمان شبكه‌هاي نفوذ كه اطراف رئيس جمهور و ديگر مسئولان نفوذ مي‌كنند، تلاش مي‌كنند اين ارتباط صميمي ميان سران دولت را با رهبري عزيز خدشه‌دار كند، اما آنان كه مكتب ايراني را به جاي مكتب اسلام مطرح مي‌كنند، نمي‌توانند اين مسائل را خدشه‌دار كنند.

حجت‌الاسلام سالك با اشاره به خبر استعفاي حيدر مصلحي وزير اطلاعات‌ و مخالفت رهبر معظم انقلاب با كناره‌گيري وي ابراز اميدواري كرد‌ حمايت رهبر حكيم انقلاب اسلامي از وزير محترم اطلاعات موجب اقتدار و تسلط بيشتر اطلاعاتي نظام جمهوري اسلامي در داخل و خارج از كشور شود و اين اقتدار به صورت مستحكم باقي بماند.

وي افزود: ‌باتوجه به شرايط و ‌اوضاع حساس تاريخي منطقه ‌نيازمند حفظ وحدت در درون امت و نظام اسلامي هستيم، لذا از پرداختن به مسائل حاشيه‌اي بايد به‎جدّ پرهيز شود.

عضو ارشد شوراي مركزي جامعه روحانيت مبارز فرمايشات مقام معظم انقلاب را فصل‌الخطاب دانست و گفت: دولت‏مردان و همه مسئولان نظام بايد در اطاعت محض از رهبري عزيز بسيار جدي باشند و هر كوتاهي در اين موضوع مشكل‌زا است.

سالك با اشاره به روايتي از حضرت زهرا عليها السّلام،‌ رهبري را مانند خانه خدا توصيف كرد و گفت: همه مردم بايد به سمت خانه كعبه بروند، نه اينكه رهبري بخواهد به سمت مردم و ديگران بيايد؛ در ضمن مردم همواره حول محور حاكميت ديني حضور داشته و هميشه خواهند بود كه نمونه بارز آن روز 8 و 9 دي است.

سخنگوي جامعه روحانيت مبارز در خاتمه گفت: دستگاه‌هاي اجرايي و دولت با تبعيت كامل از مقام عظماي ولايت جلوي اقدامات شبكه‌هاي نفوذ را خواهند گرفت.
انتهاي پيام/م*

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  3:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها