0

پيام رژه نيروهاي ارتش ايجاد بازدارندگي براي دشمنان است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پيام رژه نيروهاي ارتش ايجاد بازدارندگي براي دشمنان است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
سرلشكر صالحي در جمع خبرنگاران:

خبرگزاري فارس: فرمانده كل ارتش گفت: اعلام آمادگي و ايجاد بازدارندگي براي دشمنان، پيام رژه نيروهاي ارتش در روز 29 فروردين است.


 

به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، امير سرلشكر عطا‌الله صالحي فرمانده كل ارتش در حاشيه برگزاري رژه يگان‌هاي ارتش در روز 29 فروردين در جمع خبرنگاران، گفت: برگزاري رژه و دستاوردهايي كه در آن به نمايش گذاشته مي‌شود سال به سال بهتر شده و آنچه كه نمايش داده مي‌شود نمونه‌هايي از آن چيزهايي است كه مي‌توان به صحنه آورد.

صالحي ادامه داد: اراده انساني و نيروي متحدي كه پشت اين رژه است نشانه آمادگي ارتش در مقابل تهديدات است.

فرمانده كل ارتش با بيان اينكه اعلام آمادگي و ايجاد بازدارندگي براي دشمنان پيام رژه 29 فروردين است، تصريح كرد: نيروهاي ارتش همواره آمادگي خود را در مقابل تهديدات نشان مي‌دهند و همچنين دوستي خود با كشورهاي همسايه و آنهايي كه چشم به انقلاب اسلامي دارند را نمايان مي‌سازد.

وي در پايان با تاكيد بر خوداتكايي و علوم در حوزه‌هاي مختلف در ارتش اظهار داشت: ما فقط به تجهيزاتي كه در صحنه است نمي‌باليم، بلكه پشتوانه ما علم اين تجهيزات است.

فرمانده كل ارتش همچنين در پاسخ به سوال خبرنگاري درباره موضع‌گيري خصمانه يكي از مقامات سعودي درباره ايران، با بيان اينكه اين سخنان از حلقوم استكبار بيرون مي‌آيد، گفت: البته ما اشتباهات دوستان خود را به حساب تفكرشان نمي‌گذاريم.

صالحي خاطرنشان كرد: كشورهاي ديگر مي‌توانند براي رسيدن به عزت و سربلندي، جمهوري اسلامي ايران را الگوي خود قرار دهند.

انتهاي پيام/

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  3:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها