0

رئیس واحد کهنوج : خدمت در دانشگاه باید با دید اعتقادی باشد

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

رئیس واحد کهنوج : خدمت در دانشگاه باید با دید اعتقادی باشد

دکتر کمال جوانمرد در دومین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج که با حضور کارشناسان دفتر سنجش و نظارت سازمان مرکزی و منطقه 7 دانشگاه آزاد اسلامی همراه بود خدمت در دانشگاه را با دید اعتقادی و الهی عنوان کرد و آن را زیبنده دانست.

به گزارش خبر نگار "آنا"، رئیس واحد کهنوج ضمن خرسندی از حضور کارشناسان دفتر سنجش و نظارت سازمان مرکزی و منطقه 7 دانشگاه آزاد اسلامی گفت: خدمت در دانشگاه را نباید با دید مادی نگاه کرد بلکه بایستی تلاش، کار و خدمت صادقانه با دید اعتقادی و رضایت خداوند متعال باشد که اگر چنین باشد رستگاری اخروی را برای ما در بر خواهد داشت.

دکتر جوانمرد افزود: دفتر سنجش و نظارت موتور محرکه دانشگاه آزاد اسلامی است و سبب کارآمدی هر چه بیشتر در دانشگاه خواهد شد چرا که نقاط قوت و ضعف مجموعه مشخص و با برنامه ریزی هدفمند رشد و پیشرفت دانشگاه را در پی خواهد داشت.

در این جلسه معاونت های واحد کهنوج به ارائه گزاش عملکرد نه ماهه سال 89 پرداختند و از کارهای بسیار ارزنده و چشمگیر این دانشگاه در سالی که گذشت سخن گفتند.

در ادامه مهندس علیزاده و مهندس محمودی کارشناسان دفتر سنجش و نظارت سازمان مرکزی پیشرفت های واحد کهنوج را در طی یکسال اخیر بسیار چشمگیر و رو به رشد عنوان کردند و اظهار داشتند: بطور قطع این همه کار در طی یکسال نتیجه عملکرد مثبت رئیس واحد و دیگر مسئولین امر این واحد دانشگاهی بوده است.

در پایان مهندس فروغی کارشناس سنجش و نظارت منطقه 7 دانشگاه آزاد اسلامی از خدمات دکتر جوانمرد قدردانی کرد و گفت: کارهای بسیار خوبی در زمان تصدی ایشان انجام گرفته است که نتیجه همت و تلاش و مدیریت رئیس این واحد دانشگاهی می باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

دوشنبه 29 فروردین 1390  3:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها