0

مالارا: تضميني به فدراسيون شناي ايران نداده‌ام

mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25019

نسخه چاپي ارسال به دوستان
نشست خبري سرمربي ايتاليايي تيم ملي واترپلو

خبرگزاري فارس: سرمربي ايتاليايي تيم ملي واترپلو در نخستين نشست خود گفت: هيچ تضميني به فداسيون شنا نداده ام. اما مطمئنا بدون هدف و برنامه خانه و خانواده خود را رها نكرده‌ام كه راهي ايران شوم.

به گزارش خبرگزاري فارس، صبح امروز پائولو مالارا سرمربي ايتاليايي تيم ملي واترپلوي ايران كه در كارنامه خود مربيگري تيم ملي ايتاليا را دارد، در نشست خبري خود از برنامه‌ها و اهداف خود براي هدايت واترپلوي ايران سخن گفت.

وي با تاكيد بر اين كه شناختي از واترپلوي آسيا به غير از چين و ژاپن نداشته است تصريح كرد: زماني كه براي اولين بار وارد ايران شدم فضاي متفاوتي به نسبت تصورات قبلي خود ديدم و با بررسي بيشتر به اين نتيجه رسيدم كه مي توانم در واترپلوي ايران موفق باشم.

مالارا در خصوص مسابقات كاپ فينا كه از اول ارديبهشت در عربستان آغاز خواهد شد گفت: 8 تن از بازيكنان از اعضاي تيم به دليل مشكل سربازي و خروج از كشور و 2 تن از ورزشكاران به دليل عدم صدور ويزا از تركيب تيم حذف شدند و عملا ما با تيم كاملي راهي عربستان نمي‌شويم. به دنبال نتيجه نيستم هدفم از اين مسابقات بررسي وضعيت تيم و حريفان است چرا كه هنوز من تيم را در شرايط رقابت نديده‌ام.

وي عنوان كرد: مطمئنا بايد در رقابت‌هاي آينده انتظار كسب نتايج درخشان را از تيم داشته باشم. با اين وجود هدف نهايي من كسب سكوي نخست آسيا و سپس حضور و موفقيت در المپيك 2016 است.

سرمربي تيم ملي واترپلو گفت: بايد تيم در رقابت‌هاي برون مرزي زيادي شركت كرده و به شرايط آمادگي مطلوب دست پيدا كند. انتظار دارم تا رياست فدراسيون از من و برنامه‌هايم حمايت كند.

وي در خصوص شانس كسب ورودي المپيك لندن از سوي تيم ملي ايران عنوان كرد: اگر بگويم اين امر امكان دارد دروغ گفته ام. از امروز نمي‌توانم در اين خصوص نظر قطعي بدهم، بايد در آينده در اين مورد سخن گفت.

مالارا در مورد شرايط قرارداد و دادن تعهد به فداسيون گفت: هيچ تضميني به فدراسيون شنا نداه‌ام اما مطمئنا براي تغيير آب و هوا خانه و خانواده خود را رها نكرده ام كه راهي ايران شوم. من نيز اهداف و برنامه هاي خود را دارم و تلاش مي كنم تا به آنها دست پيدا كنم.

حمید.bmp

دوشنبه 29 فروردین 1390  12:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها