0

مهم‌ترين عامل موفقيت در مديريت يكپارچه نيروي انساني است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

مهم‌ترين عامل موفقيت در مديريت يكپارچه نيروي انساني است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
شهردار بوشهر:
مهم‌ترين عامل موفقيت در مديريت يكپارچه نيروي انساني است

خبرگزاري فارس: شهردار بوشهر گفت: مهم‌ترين عاملي كه به مديريت يكپارچه كمك مي‌كند، نيروها و سرمايه‌هاي انساني هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، فضل‌الله توسلي در نشست شوراي اداري شهرداري بندر بوشهر اظهار داشت: با برنامه‌ريزي و هزينه براي اين نيروها مي‌توانيم به هدف مطلوب خود دست پيدا كنيم.


وي ادامه داد:گاهي نياز است به ساختارها دست برده و هر مديري تغييراتي در سيستم مديريتي خود بدهد و اگر اين اتفاق نيفتد بايد به مديريت يك مدير شك كرد.


توسلي عنوان داشت: براي رسيدن به يك شهر پايدار بايد توسعه در كل شهر صورت گيرد كه اين اتفاق با نوع نگاه و تفكر مديريتي ارتباط مستقيم دارد.


شهردار بوشهر خاطر‌نشان كرد: در سال گذشته شهرداري بندر بوشهر در امور شهري خود موفق بوده است و شهروندان رضايت نسبي از فعاليت‌هاي شهرداري داشته‌اند و اميدواريم در سال جاري با برنامه‌ريزي‌هاي بهتر بتوانيم رضايت بيشتري را در بين شهروندان بوشهري جلب كنيم.


شهردار بوشهر گفت: وجود بخشي‌نگري موجب ‌شده تا مديريت يكپارچه شهري در كشور نداشته باشيم.


وي بيان داشت: در سياست‌هاي راهبردي بايد اين نكته را در نظر بگيريم كه شهرداري بيشترين تاثير را در سيستم مديريت شهري دارد و تمام وظايف خود را براساس شاخص‌هاي مديريت شهري تعريف و دنبال مي‌كند.


رئيس شوراي اسلامي شهر بوشهر نيز اظهار داشت: امروز شهرداري را به عنوان يك دستگاه قدرتمند مي‌شناسند و هر روز نسبت به قبل شناخته‌تر مي‌شود بنابراين سيستم اطلاع‌رساني شهرداري بايد قوي‌تر، فعال‌تر و ارتباط بيشتري با مردم داشته باشد.


اردشير محمدي باغملايي عنوان داشت: با توجه به اينكه در زمينه برنامه‌ريزي و مديريت شهري در ابتداي راه هستيم بايد سعي شود كه نيروهاي شهرداري توانمندتر شوند و آموزش‌هاي مورد نياز را در زمينه‌هاي مرتبط كاري ببينند.


وي اضافه كرد: براي ارائه خدمات بهتر به شهروندان بايد تجهيزات و ابزارهاي مورد نياز در شهرداري به روز شوند و آنچه مورد نياز است از نوع بهترين مورد استفاده قرار بگيرد.


محمدي باغملايي افزود: شهرداري و پرسنل آن بايد داراي يك پرستيژ مناسب و مشخص باشند و پرسنل آن براي به روز شدن در سيمينارهاي مديريت شهري داخل و خارج از كشور شركت كنند تا با با علم روز آشنا و ازآن براي بهتر شدن شهر استفاده كنند.


وي خاطرنشان كرد: يك شهر زماني مي‌تواند شهر خوبي باشد كه داراي يك حكمران خوب باشد.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  12:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها