0

تقاطع غير همسطح شوشتر پيش از موعد مقرر به بهره‌برداري مي‌رسد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

تقاطع غير همسطح شوشتر پيش از موعد مقرر به بهره‌برداري مي‌رسد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار شوشتر:
تقاطع غير همسطح شوشتر پيش از موعد مقرر به بهره‌برداري مي‌رسد

خبرگزاري فارس: فرماندار شوشتر گفت: سرعت كار تقاطع غير همسطح شوشتر بسيار زياد است و با چنين شرايطي اين تقاطع پيش از موعد مقرر به بهره‌برداري مي‌رسد.

محمدرضا آملازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: سرعت پيشرفت تقاطع غيرهمسطح شهرستان شوشتر بسيار زياد است به نحوي كه روزانه شاهد تحولي در اين پروژه بزرگ هستم و با چنين شرايطي اين پروژه قطعا زودتر از موعد مقرر به بهره‌برداري مي‌رسد.


وي با اشاره به اينكه سرعت بسيار زياد اين پروژه به دليل تلاش بسيار زياد پيمانكار است، گفت: پيمانكار اين پروژه براي سرعت كار همزمان در دو كارگاه موازي در شهرستان هاي شوشتر و اهواز در حال آماده سازي قطعات مورد نياز اين تقاطع است و كارگاه روگذر نيز كه در حال خاكريزي و... است با سرعت بسيار زيادي در حال فعاليت است.


رئيس شوراي اداري شهرستان شوشتر با تاكيد بر اينكه سرعت بسيار زياد فعاليت در اين پروژه هر شهروندي را راضي مي كند، گفت: مردم از شرايط موجود در اين پروژه رضايت بسيار زيادي دارند و به اين دليل پيگيري‌هاي آنها براي بهره‌برداري از اين پروژه بسيار زياد شده است.


آملازاده با اشاره به اينكه در شرايط كنوني شرايط پل شطيط نيز در حال تكميل است، گفت: پل شطيط شوشتر در شرايط كنوني در حال نور پردازي و رنگ آميزي است و اين امر آخرين مراحل آماده‌سازي اين پل است.


وي با تاكيد بر اينكه پل شطيط شوشتر در سال جاري با شرايط موجود به صورت كامل به بهره‌برداري مي‌رسد، افزود: اين پل به همراه روگذر در نيمه نخست سال جاري به بهره‌برداري مي‌رسد.


پل شطيط شوشتر از سال82 در شوشتر كلنگ زني شده است و تا پايان سال 88 تنها60 درصد پيشرفت فيزيكي داشت.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  11:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها