0

4 ديدار باقيمانده ليگ براي سايپا حكم مرگ و زندگي را دارد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

4 ديدار باقيمانده ليگ براي سايپا حكم مرگ و زندگي را دارد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مربي تيم فوتبال سايپاي البرز:
4 ديدار باقيمانده ليگ براي سايپا حكم مرگ و زندگي را دارد

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: چهار ديدار باقيمانده ليگ برتر فوتبال براي سايپاي البرز حكم مرگ و زندگي دارد.

نادر فريادشيران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرج اظهار داشت: تيم ما به دليل كسب يك شكست و يك تساوي در دو ديدار اخير، نتوانست جايگاه خود را در جدول رده‌بندي ليگ ‌برتر فوتبال تثبيت بخشد و به همين دليل چهار ديدار باقي مانده براي سايپاي البرز حكم مرگ و زندگي دارد.


وي تصريح كرد:‌ البته تنها سايپاي البرز با اين وضعيت روبه‌رو نيست و از 18 تيم حاضر در اين رقابت‌هاي ليگ، 16 تيم براي كسب رتبه‌هاي اول تا سوم و يا فرار از خطر سقوط مي‌جنگند.


اين مربي فوتبال با اشاره به ديدارهاي باقي مانده تيمش در رقابت‌هاي ليگ برتر گفت: ما بايد به ترتيب برابر تيم‌هاي مس كرمان، پيكان، ‌شهرداري تبريز و سپاهان اصفهان به ميدان برويم.


فريادشيران ادامه داد: ما بايد دو ديدار را در خانه و دو ديدار هم خارج از كرج به ميدان برويم كه در صورت كسب هفت امتياز از بازيهاي باقي مانده مي‌توانيم در سال آينده نيز در ليگ برتر حضور يابيم.


وي خاطرنشان كرد: از اين چهار ديدار دو بازي با تيم‌هايي است كه در آستانه سقوط هستند، يك ديدار با تيمي كه براي كسب قهرماني بايد سه امتياز را كسب كند و در نهايت يك ديدار نيز با مس كرماني است كه براي كسب سهميه آسيا مي‌جنگد.


مربي تيم فوتبال سايپاي البرز يادآور شد: شرايط جدول نشان ميدهد كه ما براي بقا در ليگ‌برتر چهار فينال حساس و مهم پيش رو داريم و در صورت غفلت، خسارت جبران ناپذيري متحمل خواهيم شد.


فرياد شيران اذعان داشت: البته بازيكنان سايپا براي موفقيت هم قسم شده‌اند و تلاش مي‌كنيم جايگاه استان البرز در ليگ‌ برتر را حفظ كنيم.


لازم به توضيح است، سايپاي البرز در هفته سي و دوم بايد ميهمان مس كرمان باشد.


اين تيم هم اكنون با كسب 32 امتياز در رده سيزدهم جدول قرار دارد.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  11:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها