0

نوايي آناليزور تيم كشتي آزاد جوانان شد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

نوايي آناليزور تيم كشتي آزاد جوانان شد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
با پيشنهاد رضايي
نوايي آناليزور تيم كشتي آزاد جوانان شد

خبرگزاري فارس: با پيشنهاد سرمربي تيم كشتي آزاد جوانان، محمدرضا نوايي آناليزور اين تيم شد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، مربي سابق تيم ملي در رقابت‌هاي المپيك سئول و بارسلون علاوه بر آناليز نكات فني حريفان خارجي كشتي‌گيران كشورمان، مشكلات فني آزادكاران جوان حاضر در اردو را نيز به مربيان اعلام مي‌كند.


دارنده مدال برنز جهان علاوه بر اين با حضور در اردوي آزادكاران جوان در شهريار در حين تمرينات نكات فني لازم را نيز به جوانان آزادكار گوشزد مي‌كند.


سومين اردوي آمادگي تيم ملي كشتي آزاد جوانان از 16 فروردين ماه با دعوت از 24 كشتي‌گير در مجموعه ورزشي عصر انقلاب شهريار آغاز شده و تا 31 فروردين ماه ادامه خواهد داشت.


تيم كشتي آزاد جوانان كشورمان به ترتيب خردادماه در رقابت‌هاي جام جهاني آلمان و آسيايي اندونزي و مردادماه در رقابت‌هاي جهاني روماني شركت مي‌كند.


همچنين تيم‌ كشتي آزاد جوانان ايران با تركيبي 8 نفره در رقابت‌هاي جام فدراسيون كشتي آذربايجان كه 31 فروردين تا 2 ارديبهشت ماه در 2 رده سني نوجوانان و جوانان با حضور 13 كشور در شهر باكو آذربايجان برگزار مي‌شود، شركت مي‌كند.


كشتي‌گيران جوان و نوجواناني از ايران، روسيه، آذربايجان، تركيه، گرجستان، بلاروس، عراق، سوئد، قزاقستان، ازبكستان، تاجيكستان و قرقيزستان در اين رقابت‌ها شركت مي‌كنند.


به نفرات اول تا سوم اوزان هشت‌گانه رقابت‌ها در رده سني جوانان به ترتيب 1000، 600 و 300 دلار اهدا مي‌شود و در رده سني نوجوانان نيز به نفرات اول تا سوم اوزان ده‌گانه به ترتيب 600، 400 و 200 دلار تعلق مي‌گيرد.


رقابت‌هاي كشتي فرنگي نوجوانان چهارشنبه، كشتي فرنگي جوانان پنجشنبه، كشتي آزاد نوجوانان جمعه و كشتي آزاد جوانان شنبه صبح و عصر برگزار مي‌شود.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  11:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها