0

راه‌اندازي بخش كودك در 37 كتابخانه عمومي مازندران

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

راه‌اندازي بخش كودك در 37 كتابخانه عمومي مازندران

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل كتابخانه‌هاي عمومي مازندران خبر داد:
راه‌اندازي بخش كودك در 37 كتابخانه عمومي مازندران

خبرگزاري فارس: مديركل كتابخانه‌هاي عمومي مازندران از راه‌اندازي بخش كودك در 37 كتابخانه عمومي مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، محمد اسماعيل امام‌زاده صبح امروز در جمع روساي ادارات كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان‌هاي اين استان اهداف جهاد اقتصادي را متعاقب كسب قله‌هاي افتخار علمي و فناوري در جهان را امري اجتناب ناپذير و اساسي براي كشور عنوان كرد.


وي اظهار داشت: براي ارائه تصوير صحيح الهي و اسلامي از نظام جمهوري اسلامي به‌ عنوان الگويي زيبا و قابل تاسي براي جهانيان بايد اهداف عالي اقتصادي با رويكرد جهاني در كشور محقق شود و سال 90 مناسب‌ترين زمان براي نيل به اين هدف مقدس است.
* عضويت بيش از 132 هزار نوجوان و جوان در كتابخانه‌هاي عمومي


وي نقش كتابخانه‌هاي عمومي در توسعه و فرهنگ اقتصاد جهادي براي رسيدن به جهاد اقتصادي را بسيار مهم دانست و بيان داشت: كتابخانه‌هاي عمومي مازندران با بيش از 132 هزار عضو نوجوان و جوان و با اجراي بيش از 3 هزار برنامه فرهنگي سعي دارد تا نقش مهم خود در هدف‌گذاري سال جاري را به خوبي ايفا كند.


مديركل كتابخانه‌هاي عمومي مازندران پرداختن محتوايي و عملياتي به نامگذاري امسال را از مصاديق عبادت و عبوديت خداوند توصيف كرد و افزود: نتايج تلاش‌هاي امسال از هم اكنون بايد قابل پيش‌بيني و احصاء باشد.


وي اظهار اميدواري كرد كه برنامه‌هاي فرهنگي كتابخانه‌هاي عمومي بتواند در روشنگري و فرهنگ‌سازي ضرورت‌ها، ابعاد و راهكارهاي جهاد اقتصادي و فراگير كردن اين آگاهي‌ها رضايت خاطر حضرت ولي عصر(عج) و ولي امر مسلمين را فراهم آورند.* راه‌اندازي بخش كودك در 37 كتابخانه عمومي مازندران


مديركل كتابخانه‌هاي عمومي مازندران گفت: با اعتبار 500 ميليون ريال بخش كودك در 37 كتابخانه عمومي مازندران با 12 هزار جلد كتاب كودك و نوجوان راه‌اندازي شد.


امام‌زاده بيان داشت: در راستاي فرهنگ سازي مطالعه و كتابخواني از دوره خردسالي، اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اقدام به راه‌اندازي و تقويت بخش كودك 37 كتابخانه عمومي مازندران با اعتبار 500 ميليون ريال كرد.


وي در پايان يادآور شد: از اين ميزان اعتبار 100 ميليون ريال براي خريد 12 هزار جلد كتاب هزينه شد و در سال جاري تجهيزات اين كتابخانه‌ها در بخش كودك كامل مي‌شود.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  11:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها