0

ارتش نماد اقتدار و عزت ايران است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

ارتش نماد اقتدار و عزت ايران است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
سپاه عاشورا اعلام كرد:
ارتش نماد اقتدار و عزت ايران است

خبرگزاري فارس: سپاه عاشورا در بيانيه‌اي روز ارتش را يادآور حماسه‌آفريني ارتشيان دلاور در دفاع مقدس دانسته و ارتش را نماد اقتدار، عظمت، عزت و سرافرازي ايران اسلامي عنوان كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز در اين بيانيه آمده است: سپاه عاشورا توانسته است دوشادوش ارتقاي توانمندي‌هاي نظامي، قله‌هاي معنويت را نيز فتح كرده و از ارتش سراسر جهان متمايز شود.


اين بيانيه مي‌افزايد: دلاور مردان ارتشي دوشادوش سپاه و بسيج در نبرد هشت ساله دوران دفاع مقدس توانست با حماسه‌هاي آفريني‌ها به افتخاراتي نائل شود كه تا ابديت بر تاريخ انقلاب اسلامي ايران همچون خورشيد درخشان خواهد درخشيد.


بيانيه سپاه عاشورا اضافه كرده است: اگر امروز استكبار حهاني نمي‌تواند به مرزهاي جغرافيايي و مرزهاي اعتقادي ما در قالب جنگ نرم و جنگ سخت تعرض كند در سايه اتحادي است كه ارتشيان دلاور با ديگر نيروهاي مسلح از جمله سپاه و بسيج و نيروي انتظامي در تبعيت از فرامين فرمانده كل قوا به دست آورده است.


سپاه عاشورا ضمن بزرگداشت ياد و خاطره شهيدان امير سرلشگر صياد شيرازي و امير فروزنده روز ارتش را به تمام ارتشيان غيور ايران زمين به ويژه به لشگر 21 حمزه سيد الشهداي آذربايجان تبريك عرض مي‌كند و بار ديگر ضمن تجديد بيعت با ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت‌الله خامنه‌اي(مد ظله العالي) و آرمان‌هاي شهدا عهد مي‌بندد كه تا آخرين قطره خون در دفاع از كيان ايران اسلامي و در صيانت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي در سايه توجهات حضرت بقيه‌الله الاعظم دوشادوش ارتشيان جان بر كف و سلحشور ايران اسلامي سر از پا نخواهد شناخت.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  11:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها