0

معدوم‌سازي بيش از 5 تن فرآورده دامي غيربهداشتي در آباده

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

معدوم‌سازي بيش از 5 تن فرآورده دامي غيربهداشتي در آباده

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در طرح ويژه دامپزشكي آباده صورت گرفت؛
معدوم‌سازي بيش از 5 تن فرآورده دامي غيربهداشتي در آباده

خبرگزاري فارس: سرپرست شكبه دامپزشكي آباده از معدوم‌سازي بيش از 5 هزار كيلوگرم فرآورده‌هاي خام دامي غيرقابل مصرف در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز به نقل از روابط عمومي شبكه دامپزشكي استان فارس، سرپرست شكبه دامپزشكي شهرستان آباده اظهار داشت: به دنبال نظارت و بازرسي مستمر بازرسان شبكه دامپزشكي شهرستان آباده در ايام نوروز و طرح تشديد بازرسي فرآورده‌هاي خام دامي 5 هزار و 478 كيلوگرم فرآورده‌هاي خام دامي غيربهداشتي شامل مرغ، ماهي، گوشت قرمز، شير و آلايشات خوراكي غيربهداشتي ضبط و از چرخه مصرف انساني خارج و معدوم شد.


عليرضا فرخي اضافه كرد: در ادامه نظارت‌هاي بهداشتي بر فرآورده‌هاي خام دامي شهرستان يك باب مغازه مرغ‌فروشي به دليل انجام تخلفات مكرر در مورد عدم رعايت موازين بهداشتي پلمپ و چهار نفر به مراجع قضايي معرفي و از پنج نفر تعهد كتبي و محضري و براي سه نفر اخطار كتبي صادر شده است.


وي گفت: واحد بهداشت اين شبكه با بازرسي‌هاي مستمر و پيگير در خدمت بهداشت عمومي و سلامت جامعه است و با فروشندگان فرآورده‌هاي خام دامي كه سلامت مردم را به خطر مي‌اندازند به شدت برخورد مي‌كند.


فرخي با تشكر و قدرداني از پرسنل واحد بهداشت اين شبكه اذعان داشت: به منظور ارتقاي سطح بهداشت عمومي در شهرستان تشديد نظارت بر مراكز توليد و عرضه فرآورده‌هاي خام دامي و برخورد قانوني با متخلفان و تهديدكنندگان سلامت جامعه با همكاري مراجع قضايي از اهداف اين شبكه در سال جديد بوده كه با همكاري شهروندان اين امر بهتر محقق مي‌شود.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  11:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها