0

امسال 7000 شغل در نهاوند ايجاد مي‌شود

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

امسال 7000 شغل در نهاوند ايجاد مي‌شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار نهاوند:
امسال 7000 شغل در نهاوند ايجاد مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان نهاوند گفت: امسال بيش از 7 هزار شغل در شهرستان نهاوند ايجاد مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از نهاوند، اسماعيل زارعي‌كوشا در جمع مديران روابط عمومي ادارات شهرستان نهاوند اظهار داشت: سال گذشته 211 درصد بيشتر از تعهد ايجاد شده در شهرستان نهاوند، اشتغال ايجاد شده است.


وي ادامه داد: طي سال گذشته از 3 هزار و 166 شغلي كه در شهرستان نهاوند تعهد شده بود 6 هزار و 700 شغل ايجاد شد و امسال نيز بايد 7 هزار شغل در نهاوند ايجاد شود كه نيازمند عزم و جديت با محورتي جهاد اقتصادي است.


فرماندار شهرستان نهاوند به اعتبار 500 ميليارد توماني مصوبات سفر هيئت دولت به استان ويژه نهاوند اشاره كرد و افزود: عمليات ساخت بزرگترين سد مخزني آبي استان همدان ارديبهشت امسال با 100 ميليارد تومان آغاز مي‌شود.


وي با اشاره به محورهاي توسعه نهاوند در بخش‌هاي صنعتي، شيلات، كشاورزي و آموزش عالي ادامه داد: مجتمع‌هاي آموزشي عالي ويژه بانوان كشور در نهاوند، مهرماه سال جاري دانشجوي خواهر پذيرش مي‌كند كه 50 هكتار زمين براي اين پروژه اختصاص يافته است.


زارعي‌كوشا به صرفه‌جويي مصرف انرژي همزمان با هدفمندسازي يارانه‌ها در نهاوند اشاره كرد و ابراز داشت: در بخش‌هاي مصرف بنزين معمولي 12 درصد، بنزين سوپر 40 درصد، نفت سفيد31 درصد، نفت گاز 13 درصد، نفت كوره 100 درصد و گاز مايع نيز 6 درصد در نهاوند صرفه‌جويي شده است.


وي با اشاره به آمادگي شهرستان براي اجراي مطلوب جهاد اقتصادي افزود: شهرستان نهاوند با استخراج و توليد سنگ گرانيت از 17 معدن فعال مقام نخست توليد سنگ‌هاي ساختماني را در استان همدان دارد.


فرماندار شهرستان نهاوند از آغاز ساخت 2 هزار و 791 واحد مسكن مهر در نهاوند خبر داد و ابراز داشت: تا پايان سال 2 هزار و 650 واحد از اين تعداد به بهره‌برداري خواهد رسيد كه هم اكنون حدود 50 درصد پيشرفت فيزيكي دارند.


وي در پايان از ايجاد 120 هكتار باغ جديد در نهاوند خبر داد و افزود: با 2.5 ميليارد تومان كانال‌هاي كشاورزي نهاوند در حال بتوني شدن هستند.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  11:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها