0

آمريكا به جاي دخالت در امور مصر، از مردم اين كشور عذرخواهي كند

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

آمريكا به جاي دخالت در امور مصر، از مردم اين كشور عذرخواهي كند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
جليلي در ديدار دبيركل حزب عمل اسلامي مصر:
آمريكا به جاي دخالت در امور مصر، از مردم اين كشور عذرخواهي كند

خبرگزاري فارس: دبير شوراي عالي امنيت ملي گفت كه آمريكا امروز بايد به جاي دخالت در امور مصر، خود را شرمنده بداند و از مردم مصر عذرخواهي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي، مجدي حسين دبيركل حزب عمل اسلامي عصر يكشنبه با سعيد جليلي دبير شوراي عالي امنيت ملي ديدار و گفت‌وگو كرد.


در اين ديدار بر لزوم هوشياري مردم مصر و ادامه انقلاب تا پيروزي نهايي تأكيد شد.


جليلي در اين ديدار با تأكيد بر سوابق درخشان مبارزات مردم مصر و نقش برجسته اين كشور در تمدن اسلامي افزود: روياي سال‌ها مبارزه مجاهدان راه خدا، امروز محقق شده و آن بيداري امت اسلامي است.


دبير شوراي عالي امنيت ملي گفت: قدرت برآمده از بيداري اسلامي نويد زوال ظلم و ستم را به جهان مي‌دهد و اراده ملت‌ها بر بزرگترين قدرت‌ها غلبه دارد.


جليلي با اشاره به 30 سال حمايت آمريكا از ديكتاتور مصر گفت: آمريكا امروز بايد به جاي دخالت در امور مصر، خود را شرمنده بداند و از مردم مصر عذرخواهي كند.


وي افزود: سرنوشتي كه براي ديكتاتورهاي منطقه رخ داد براي اربابان آنها و استكبار نيز روي خواهد داد.


نماينده مقام معظم رهبري در شوراي عالي امنيت ملي همچين خاطرنشان كرد: امروز روز همبستگي بزرگ امت اسلامي است كه قدرت بزرگ فردا خواهد بود و مردم و جوانان مصر فرصت پيدا كردند كه در خط مقدم مبارزه با صهيونيسم و استكبار قرار بگيرند.


مجدي حسين نيز در اين ديدار با ارائه گزارشي از تحولات اخير مصر گفت: انقلاب مصر الهام گرفته از انقلاب اسلامي ايران بود و گروه‌ها و احزاب مصري با اتحاد تا به نتيجه رساندن اين انقلاب هوشيار و در صحنه خواهند بود.


وي بر گسترش روابط مصر با كشورهاي منطقه تأكيد كرد.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  10:59 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها