0

خطا در محاسبه قبوض گاز ممكن نيست

 
hamed1368104
hamed1368104
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3294
محل سکونت : بوشهر

خطا در محاسبه قبوض گاز ممكن نيست

خطا در محاسبه قبوض گاز ممكن نيست
جام جم آنلاين: وزیر نفت گفت: وجود خطا درشیوه محاسبه قبض های گاز دوره قبل با توجه به متمرکز بودن سیستم محاسبه امکان ندارد.

 به گزارش واحد مرکزی خبر، مسعود میرکاظمی در حاشیه جلسه شب گذشته هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: فقط یک احتمال برای اشتباه وجود دارد و آن کنتور نویس است.

وی افزود: سایت شرکت ملی گاز اعلام کرده که میزان مصرف گاز در دوره های مختلف مشترکین برای هشت سال گذشته در این سایت وجوددارد و مشترکین می توانند از طریق مقایسه دوره های مشابه در طول سال های گذشته متوجه شوند که آیا مصرف آنها تغییری کرده است یا نه. اگر میزان مصرف در فیش اخیر مشترکین با دوره های سال های قبل مشابهت دارد مشخص می شود که آن مشترک نتوانسته میزان مصرف را کاهش دهد.

میرکاظمی اظهار داشت: قبل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها جدول تعرفه ها برای دوره پنج ماهه فصل سرما مشخص شده بود و از طریق صدا و سیما و سایر رسانه ها اطلاع رسانی شد.

وی گفت: کسانی که از 1200 متر مکعب در روز بیشتر مصرف کنند قبوض گاز آنها کمی بیشتر آمده.به هر حال 44 هزار تومانی که به ازای هر نفر واریز می شود باید در آن سو منبع داشته باشد و قیمت همه محصولات برای دوره های پنج ماهه سرما و هفت ماهه گرما مشخص شده است و سهم هر کدام از پرداخت نقدی مشخص است.

وزیر نفت اظهار داشت:‌ میزان مصرف 85 درصد از مشترکین متعادل بوده و قیمت ها نیز برای آنها متعادل آمده است اما 15 درصد مشترکین نتوانستند مصرف خود را کنترل کنند و اعتراض ها هم بیشتر از جانب همین 15 درصد است.

دوشنبه 29 فروردین 1390  10:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها