0

ولايتمداري از شاخصه‌هاي ارزشمند ارتش ايران است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

ولايتمداري از شاخصه‌هاي ارزشمند ارتش ايران است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه بوشهر:
ولايتمداري از شاخصه‌هاي ارزشمند ارتش ايران است

خبرگزاري فارس: امام جمعه بوشهر گفت: ولايتمداري و توانمندي در عرصه توليد نرم‌افزار و سخت‌افزارهاي نظامي از شاخصه‌هاي ارتش جمهوري اسلامي ايران است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر،آيت‌الله غلامعلي صفايي‌بوشهري يكشنبه شب در ديدار با فرماندهان و مسئولان عقيدتي سياسي ارتش در بوشهر اظهار داشت: حضور مقتدرانه ارتش جمهوري اسلامي ايران در همه عرصه‌ها نشان از ولايتمداري نيروهاي مسلح است.


وي با اشاره به نام‌گذاري امسال به‌نام جهاد اقتصادي افزود: كاركنان اين نهاد نيز مي‌توانند با تشكيل اتاق فكر، جهاد اقتصادي نظامي و با بهره‌گيري از منابع انساني كارآمد زمينه خودكفايي نيروهاي مسلح را در همه عرصه‌ها فراهم كنند.


امام جمعه بوشهر ايمان، توكل و اعتماد به خدا، ولايتمداري و توانمندي در عرصه توليد نرم‌افزار و سخت‌افزارهاي نظامي را از شاخصه‌هاي ارتش جمهوري اسلامي ايران عنوان كرد.


وي اضافه كرد: نيروهاي ارتشي مستقر در استان بوشهر همان طور كه در دوران دفاع مقدس با ايثار و از خودگذشتگي از انقلاب، نظام و كشور دفاع كردند امروز نيز با ولايتمداري آماده دفاع از ارزش‌هاي اصيل انقلاب و اسلام هستند.


صفاييبوشهري افزود: ارتش جمهوري اسلامي ايران در سال جهاد اقتصادي وظيفه‌اي بسيار بزرگ در كنار وظايف مهم نظامي خود دارد كه عبارت از توسعه و پيشرفت در عرصه جهاد اقتصادي است. امام جمعه بوشهر تصريح كرد: جهاد اقتصادي نظامي به معناي طراحي نرم‌افزاري توسعه تجهيزات نظامي با حداقل هزينه و حداكثر استفاده است.


صفايي‌بوشهري عنوان داشت: در ارتش جمهوري اسلامي ايران در چند عرصه، از جمله در عرصه نرم‌افزاري نياز به جهاد اقتصادي نظامي داريم كه بتوانيم در عرصه نرم‌افزاري نظامي خودكفا شويم و تجهيزات ما، در درون نيروهاي مسلح و وزارت دفاع توليد شود.


وي اظهار داشت: همچنين در عرصه تعمير و نگهداري بتوانيم تجهيزات، پايگاه‌ها و قرارگاه‌ها را حفظ، تعمير و نگهداري كنيم و آخرين نكته اين است كه در عرصه ميداني و اجرايي بتوانيم چنان برنامه‌ريزي كنيم كه با حداقل هزينه، حداكثر كارايي را داشته باشيم.


امام جمعه بوشهر گفت: ارتش جمهوري اسلامي ايران داراي چند شاخصه مهم از جمله، ايمان بالا، توكل به خدا و ولايتمداري است و ولايتمداري ارتش يعني با عشق و ايمان از فرماندهي كل قوا اطاعت كردن.


صفايي‌بوشهري ادامه داد: يكي از ارزش‌هاي بالاي ارتش جمهوري اسلامي ايران، مكتبي بودن ارتش است و مي‌توان گفت ارتش جمهوري اسلامي ايران، ارتش خداست.


وي اضافه كرد: پيشنهاد مي‌كنم در حوزه امور نظامي و ارتش يك اتاق فكر جهاد اقتصادي نظامي در نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران مستقر در بوشهر تشكيل شود و با يك برنامه‌ريزي از كارشناسان كارآمد حوزه ارتش در همه رده‌هاي ارتش در عرصه‌هاي مختلف نرم‌افزاري، برنامه‌ريزي و سخت‌افزاري و چه حوزه‌هايي ميداني و عملياتي در همه امور برنامه‌ريزي داشته باشيد كه در كشور نهادينه شود.


فرمانده منطقه دوم نيروي دريايي ارتش نيز در اين ديدار گفت: همه كاركنان نظامي، امسال تلاش مي‌كنند با تجهيز منابع و آموزش نيروهاي انساني تجهيزات نظامي مورد نياز در سه عرصه دريا، زيردريا و نيروي هوايي تامين كنند.


حسين اشرفي اضافه كرد: سال گذشته نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران مأموريت‌هاي موفقي در حفظ و صيانت از منافع جمهوري اسلامي ايران و كشتي‌هاي تجاري در خليج عدن و درياي مديترانه داشت.


وي اظهار داشت: منطقه دوم نيروي دريايي ارتش با داشتن پرسنلي فداكار و متخصص در عرصه‌هاي مختلف، از آمادگي بالايي در مقابل تهديدات دشمن برخوردار است.


فرمانده منطقه دوم نيروي دريايي ارتش خاطرنشان كرد: اين نيرو در ماموريت‌هاي مختلف خود براي دفاع از كيان ايران اسلامي با وجود پرسنلي ولايتمدار همواره موفق بوده است.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  10:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها