0

جوان شيشه‌اي ، مادرش را سوزاند

 
hamed1368104
hamed1368104
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3294
محل سکونت : بوشهر

جوان شيشه‌اي ، مادرش را سوزاند

جوان شيشه‌اي ، مادرش را سوزاند
جام جم آنلاين: جوان معتادي كه پس از مصرف شيشه مادرش را سوزانده بود، دستگير و به بيمارستان رواني منتقل شد.

به گزارش «جام‌جم» روزهاي پاياني اسفند سال گذشته، اهالي محله‌اي در شمال غرب تهران با شنيدن فريادهاي كمك‌خواهي يك زن سراسيمه از خانه‌هايشان خارج شدند و مشاهده كردند زني ميانسال كه شعله‌هاي آتش او را در برگرفته در خيابان‌ مي‌دود و كمك مي‌خواهد. بلافاصله اهالي به كمك وي شتافتند و 2 نفر با پتو، شعله‌هاي آتش را خاموش كردند.

خلع سلاح مرد چاقو به دست

در همين موقع مرد جواني چاقو به دست از يك مجتمع مسكوني خارج شد و به سمت مردم آمد و خواست از زن ميانسال فاصله بگيرند او تهديد كرد ابتدا زن مجروح را مي‌كشد و بعد خودكشي مي‌كند. تهديدهاي مرد جوان ادامه داشت تا اين كه چند نفر از همسايه‌ها او را دستگير كردند. با تماس ساكنان محل با مركز فوريت‌هاي پليسي 110، زن آسيب‌ديده كه بي‌هوش شده بود به بيمارستان منتقل شد. دقايقي بعد، ماموران مرد مهاجم را به مركز پليس منتقل كردند.

اعتراف به آتش زدن مادر

متهم جوان درباره آتش زدن مادرش به پليس گفت: چندي پيش توسط يكي از دوستانم معتاد شده و شيشه مصرف مي‌كردم و با كتك زدن مادرم، از او پول مي‌گرفتم. والدينم چند بار مرا در كمپ ترك اعتياد بستري كردند، ولي از اين محل‌ها فرار مي‌كردم.

متهم اضافه كرد: شب حادثه پس از مصرف شيشه دچار توهم شده و با سوزاندن مادرم مي‌خواستم اموال خانه را سرقت و فرار كنم.

در حالي كه متهم در بازداشت به سر مي‌برد، كارشناسان پزشكي قانوني نظر دادند وي يك بيمار رواني است و شب حادثه نيز علاوه بر توهم ناشي از مصرف شيشه، دچار جنون آني شده است و براي پيشگيري از آسيب به ديگران بايد در مركز رواني بستري شود.

جدال 4 هفته‌اي زن با مرگ

در ادامه تحقيقات، ماموران اطلاع يافتند زن مصدوم پس از 4 هفته جدال با مرگ، زنده مانده است. با تحقيق از اين زن، ‌وي درباره شب حادثه به پليس گفت: هر شب پسر قوي‌هيكلم دير به خانه مي‌آمد و من و پدرش را كتك مي‌زد.او هر بار پس از مصرف شيشه، اثاثيه خانه را به هم مي‌ريخت و با سرقت پول و اموال خانه پابه فرار مي‌گذاشت. شاكي يادآور شد: شب حادثه او شيشه مصرف كرده بود و به من ناسزا مي‌گفت. از او خواستم به اتاقش برود كه يكباره به من حمله كرد.مادر آسيب‌ديده اضافه كرد: او ابتدا كتكم زد، سپس مرا به سوي شومينه هل داد كه دچار سوختگي شدم و از همسايه‌ها كمك خواستم‌. بنا بر اين گزارش، با تشكيل پرونده‌اي در اين ارتباط در شعبه چهارم بازپرسي دادسراي ناحيه 2 تهران، متهم با توجه به اين كه يك بيمار رواني است و شب حادثه نيز دچار جنون آني شده، به بيمارستان رواني انتقال يافت. تحقيقات در اين رابطه ادامه دارد.

دوشنبه 29 فروردین 1390  10:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها