0

مسئولان فدراسيون با هندبال ذوب‌آهن همكاري نكردند

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

مسئولان فدراسيون با هندبال ذوب‌آهن همكاري نكردند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
سرپرست تيم هندبال ذوب‌آهن اصفهان:
مسئولان فدراسيون با هندبال ذوب‌آهن همكاري نكردند

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم هندبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: زماني كه در كرمان بازي داشتيم، از مسئولان خواسته بودم بازي ما را اول برگزار كنند، ولي آنها توجهي نكردند كه اين كار سبب اذيت بازيكنان ما شد.

اصغر فروتن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: براي برگشت با هواپيما در فرودگاه كرمان دچار مشكل شديم چرا كه بسياري از كارت‌هاي پرواز بازيكنان ما را از بين بردند.


وي افزود: بعضي از كارمندان فرودگاه كرمان در كار ما خلل وارد كردند ولي با اين حال جا دارد از نيروي انتظامي فرودگاه كرمان تشكر كنم به دليل اينكه فقط پليس بود كه متوجه خطاي متصديان كارت پرواز فرودگاه شد و از ما به شدت حمايت كرد كه البته من نيز شكايتي را در اين مورد تنظيم كردم.


سرپرست تيم هندبال ذوب‌آهن اصفهان ادامه داد: به هر روي، بليت‌ها را از دست داديم و تا ساعت 12 شب به دنبال اتوبوس بوديم و تمامي اين مشكلات خستگي جبران ناپذيري را براي بچه‌هاي تيم هندبال ذوب‌آهن به وجود آورد.


فروتن در مورد بازي تيمش با تيم هندبال سپاهان با بيان اينكه حساسيت خاصي در اين مسابقه وجود ندارد و اين بازي نيز مانند بازي‌هاي گذشته است، تصريح كرد: البته ما هم از تمامي توانايي خود براي موفقيت استفاده مي‌كنيم.


وي همچنين در مورد ورزش هندبال گفت: اگر مي‌بينيم در هندبال تيم‌هايي مانند سپاهان و ذوب‌آهن خوب درخشيدند به دليل سرمايه‌گذاري‌هاي مادي و معنوي است كه اگر چنين امكاناتي وجود نداشت، به طور يقين ورزش هندبال كشور ما با مشكل مواجه مي‌شد.


سرپرست تيم هندبال ذوب‌آهن اصفهان كه در گذشته، خود فوتباليست بوده است، تصريح كرد: با اينكه هندبال ورزشي بسيار سنگين و آسيب‌پذير به شمار مي‌رود و بسياري از ورزش‌هاي ديگر مانند جودو، بسكتبال و... را مي‌توان در آن ديد ولي با جرات مي‌توان گفت كه هندبال كشورمان ورزش بسيار مظلومي است.


فروتن اضافه كرد: دليلي ندارد به خاطر چند ورزش خاص به بقيه رشته‌هاي ورزشي مانند هندبال كم توجهي شود و در همين جا لازم است از رئيس فدراسيون هندبال و تمامي مسئولان به خاطر تلاش‌هايشان تشكر كنم و مطمئن هستم كه اين عزيزان با يك برنامه‌ريزي دقيق و منظم مي‌توانند شكوفايي هرچه بيشتر هندبال را براي كشورمان به ارمغان آورند.


وي همچنين نقش رسانه‌ها را براي تشويق بازيكنان هندبال بسيار موثر دانست و از رسانه‌ها و خبرنگاران استان اصفهان خواست با مصاحبه‌هاي ورزشي و توجه بيشتر به هندبال استان اصفهان، هيجان و علاقه را در جوانان و به ويژه بازيكنان هندبال به وجود آورند.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  10:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها