0

شرور فراري شهريار عاقبت زمين‌گير شد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

شرور فراري شهريار عاقبت زمين‌گير شد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
با تلاش مأموران پليس؛
شرور فراري شهريار عاقبت زمين‌گير شد

خبرگزاري فارس: با تلاش مأموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي شهريار، شرور سابقه‌دار منطقه مارليك از توابع اين شهرستان به دام افتاد و زمين‌گير شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهريار به نقل از ستاد اطلاع‌رساني فرماندهي نيروي انتظامي استان‌هاي تهران و البرز، فرمانده پليس شهريار در تشريح اين خبر اظهار داشت: مأموران كلانتري 17 مارليك پس از دريافت شكايت‌هاي متعدد شهروندان مبني بر شرارت و زورگيري فردي در منطقه مارليك شهريار دستگيري اين فرد شرور را در دستور كار خود قرار دادند.


عبدالرضا خيرخواهان گفت: مأموران كلانتري 17 مارليك با همكاري مأموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي با انجام اقدامات اطلاعاتي و گشت‌زني‌هاي نامحسوس در منطقه، موفق به يافتن سرنخي از حضور شرور متواري در شهر مارليك شده و با هماهنگي مقام قضايي با اعزام به محل مخفيگاه وي اين فرد را در يك اقدام ضربتي و غافلگيرانه و قبل از انجام هرگونه تحركي، دستگير و به پليس اطلاعات و امنيت عمومي منتقل كردند.


وي متذكر شد: در بررسي سوابق متهم مشخص شد كه وي داراي سوابق متعددي از قبيل شرارت‌، آدم ربائي و تخريب 10 دستگاه خودروي عبوري است.


اين فرمانده ارشد پليس افزود: متهم در بازجويي‌هاي مأموران به جرم خود مبني بر شرارت و ايجاد رعب و وحشت در بين اهالي منطقه اعتراف كرد و براي مجازات تحويل مقامات قضايي شد.


لازم به توضيح است، شرور دستگير شده پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي و از آنجا با قرار وثيقه 700 ميليون ريالي روانه زندان شد.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  10:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها