0

كشف 200 فقره سرقت در ورامين

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

كشف 200 فقره سرقت در ورامين

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرمانده انتظامي ورامين خبر داد:
كشف 200 فقره سرقت در ورامين

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي شهرستان ورامين گفت: با تلاش شبانه‌روزي مأموران انتظامي ورامين استان تهران 200 فقره سرقت كشف و 203 اراذل و اوباش در روزهاي ابتدايي سال جاري شناسايي و دستگير شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران به ‌نقل از روابط‌ عمومي نيروي انتظامي شهرستان ورامين، سيد احمد ميري با اعلام اين خبر اظهار داشت: ماموران انتظامي شهرستان ورامين در ادامه اجراي طرح مبارزه با سارقان و اراذل و اوباش موفق به دستگيري 203 بزهكار و 200 فقره انواع سرقت شدند.


فرمانده انتظامي شهرستان ورامين گفت: در پي تلاش‌هاي شبانه‌روزي ماموران انتظامي ورامين 39 فقره سرقت منزل و 46 فقره سرقت خودرو و موتورسيكلت در سطح شهرهاي ورامين، قرچك و پيشوا كشف شد.


وي در ادامه افزود: همچنين در طي اين مدت 20 فقره سرقت مغازه، 33 مورد سرقت اماكن، 30 مورد سرقت احشام و طيور، هشت مورد سرقت داخل خودرو و 24 موردساير سرقت‌ها كشف و ضبط شد.


ميري با اشاره به تشديد مبارزه با قاچاق كالا و كنترل جاده‌هاي مواصلاتي خاطرنشان كرد: ماموران پليس آگاهي در طول اين ايام در حين گشت‌زني و كنترل نامحسوس محورهاي ارتباطي موفق به توقيف شش فقره كالاي قاچاق از جمله كالاهاي دخاني شدند.


فرمانده انتظامي شهرستان ورامين در ارتباط با تصادفات تصريح كرد: در روزهاي ابتدايي سال جاري با كاهش صد درصدي تصادفات فوتي، جرحي و خسارتي مواجه بوده‌ايم كه تلاش ماموران تيم‌هاي كنترل سرعت و آموزش‌هاي عمومي به آحاد مردم از جمله موارد موثر در كاهش تصادفات است.


وي در ادامه با اشاره به دستگيري 71 خرده‌فروش و معتاد پرخطر در 72 ساعت گذشته، از مردم خواست اطلاعات و اخبار خود را در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر طي تماس با سامانه 128 و يا 110 در اختيار پليس قرار دهند.


اين مقام انتظامي تاكيد كرد: درادامه اجراي اين طرح ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي در پي دريافت اخباري مبني بر فعاليت سه واحد صنفي تهيه و توزيع محصولات ضد فرهنگي پيگيري موضوع را در دستور كار خود قرار داده و پس از شناسايي اين دو واحد صنفي در بازرسي از آنها موفق شدند‌ 570 حلقه سي‌دي و دي‌وي‌دي غير مجاز و 13 دستگاه تجهيزات ماهواره را كشف و ضبط كنند.


فرمانده انتظامي شهرستان ورامين در پايان عنوان كرد: در طول اجراي طرح مذكور پليس موفق به كشف پنج دستگاه خودرو و موتورسيكلت سرقتي و دستگيري 52 سارق و مظنون به سرقت و همچنين 61 مزاحم خياباني در سطح شهرستان ورامين شده است.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  9:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها