0

يك نوزاد 15 روزه كوچكترين سهامدار ايراني در سال90 شد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

يك نوزاد 15 روزه كوچكترين سهامدار ايراني در سال90 شد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
با خريد سهام يكي از شركت‌هاي بورسي
يك نوزاد 15 روزه كوچكترين سهامدار ايراني در سال90 شد

خبرگزاري فارس: يك نوزاد 15 روزه با خريد سهام يكي از شركت هاي بورسي در اوايل سال جاري عنوان كوچكترين سهامدار ايراني را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، درحالي خريد سهام براي نوزادان و كودكان يكي از بهترين روش هاي تامين سرمايه بلندمدت و نوعي پس انداز مدرن به حساب مي آيد و بسياري از مردم در ديگر كشورها اقدام به خريد سهام براي كودكان مي كنند كه والدين بهراد سرلك، نوزاد 15 روزه اقدام به خريد سهام يكي از شركت هاي بورسي كردند تا عنوان كوچكترين سهامدار ايراني در سال 90 به اين نوزاد اختصاص يابد.


اين خريد توسط پدر و مادر وي از محل هداياي نقدي اقوام و با هدف سرمايه گذاري بلندمدت انجام شده تا اين نوزاد خوشبخت بتواند در آينده از اوضاع اقتصادي مناسبي برخوردار باشد.


اين اقدام درحالي صورت گرفته كه پيش از اين و در دوران رونق بازار سهام هم برخي از سرمايه گذاران تهراني و ديگر شهرها مانند اصفهان و مشهد براي نوزادان خود يا اطرافيان سهام شركت هاي بورسي را خريداري مي كردند. چرا كه با در نظر گرفتن ماهيت بازارهاي سهام و لزوم سرمايه گذاري باديدگاه بلندمدت ، بررسي بازدهي اكثر شركت هاي برتر صنايع حاضر در بورس اوراق بهادار تهران نشان مي دهد كه مي توان در دوره هاي 5 و 10 ساله به بازدهي هاي خيره كننده و گاه باور نكردني هزار تا دو هزار درصدي رسيد.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  9:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها