0

تا امروز مشكلي سد راه بانوان ركابزن براي حضور در آسيايي نبوده است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

تا امروز مشكلي سد راه بانوان ركابزن براي حضور در آسيايي نبوده است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
ناصري در گفت‌وگو با فارس:
تا امروز مشكلي سد راه بانوان ركابزن براي حضور در آسيايي نبوده است

خبرگزاري فارس: مدير تيم‌هاي ملي دوچرخه‌سواري گفت: با همكاري نمايندگان فدراسيون جهاني، تا امروز مشكلي سد راه حضور بانوان تيم ملي ايران در مسابقات آسيايي نبوده است.

مجيد ناصري در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس عنوان كرد: تا امروز بانوان ركابزن با همكاري سرداور و برگزاركنندگان مسابقات در دو بخش جاده و پيست در رقابت‌هاي قهرماني آسيا شركت كرده‌اند.


وي افزود: اما هنوز سطح توانايي بانوان‌مان در آن حدي كه بتوانند در تورهاي بزرگ بين‌المللي شركت كنند نيست و براي اين كار نياز به ارتقا سطح فني آنها داريم. در اين راستا در اولين گام فدراسيون براي سال جاري در تقويم خود برگزاري يك دوره تور اختصاصي بانوان را در نظر دارد كه در صورت فراهم شدن شرايط جذب اسپانسر، رقابت‌ها برگزار خواهد شد.


مدير تيم‌هاي ملي گفت: براي سال جاري سه دوره كاپ و قهرماني آسيا را پيش رو داريم. در اين راستا پس از برگزاري مسابقات قهرماني كشور بانوان، برترين‌ها براي شركت در اردوي تيم ملي دعوت خواهند شد تا ركابزنان براي اعزام به مسابقات آماده شوند.


ناصري با اشاره به قوانين فدراسيون جهاني براي حضور ركابزنان در مسابقات بين‌المللي تصريح كرد: خوشبختانه تا به امروز نمايندگان فدراسيون جهاني با حضور بانوان ما مشكلي نداشته و كمال همكاري را داشته اند اما مسئله اين است كه در سطح آسيا و در بخش جاده مسابقات اختصاصي برگزار نمي‌شود و تنها تور قطر است كه در سطح بسيار بالايي است و براي اعزام به مسابقات اروپايي نيز با اختلاف سطح مواجه هستيم.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  9:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها