0

رمضاني: پيروزي مقابل تيم بانوان فوتسال صنعت نفت به دلم نچسبيد

mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25019

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در گفت‌وگو با فارس

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتسال بانوان ملي حفاري اهواز گفت: پيروزي مقابل تيم صنعت‌نفت آبادان اصلاً به دلم نچسبيد.

پروين رمضاني در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس "توانا "، با اشاره به پيروزي 2 بر يك تيمش مقابل صنعت نفت آبادان در اولين ديدار دور برگشت مسابقات ليگ برتر فوتسال بانوان اظهار داشت: اين بازي اصلاً به دلم نچسبيد. بازيكنانمان خوب بازي نكردند و دو نفرشان هم مصدوم بودند كه نتوانستيم آنها را بازي دهيم به همين دليل از نظر كيفي اصلا از اين بازي راضي نبودم.

سرمربي تيم فوتسال بانوان ملي حفاري اهواز در خصوص مصدومان تيمش تاكيد كرد: سه بازيكن مصدوم داشتيم كه درحال بازيابي، فيزيوتراپي و آب درماني هستند، اما هنوز به حدي از آمادگي نرسيدند كه كامل بتوانيم از آنها استفاده كنيم و به همين دليل خيلي كم به آنها ميدان داديم.

وي افزود: بازي آينده‌مان با تيم وحدت در اهواز برگزار مي‌شود. براي آن بازي يك بازيكن محروم و دو مصدوم داريم.

رمضاني به شروع نه چندان خوب تيمش در دور برگشت اشاره كرد و گفت: انتظار چنين بازي بدي از بازيكنانم نداشتم. روي تاكتيك‌ها تأكيد زيادي كرده بودم، اما هيچ كاري از بازيكنان نديدم.

حمید.bmp

دوشنبه 29 فروردین 1390  8:46 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها